Ana Sayfa Alev Alev Alev Alev Selim kimdir? Arın Kuşaksızoğlu Yaşı, Boyu

Alev Alev Selim kimdir? Arın Kuşaksızoğlu Yaşı, Boyu

Başarılı oyuncu Alev Alev dizisinde Selim kimdir ve canlandıran Arın Kuşaksızoğlu yaşı, boyu, dizileri gibi bilgileri sizler için hazırladık.

Efsane dizinin oyuncularına yakından bakma fırsatı elde ediyoruz. Kişisel bilgileri ile ilgili bir özet olarak düşünebilirsiniz. Ayrıca bu kişilerin dizide nasıl bir karakteri oynadığına da bakabilirsiniz.

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Alev Alev Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Alev Alev dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Alev Alev Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Alev Alev Selim Kimdir?

Canlandıran:Arın Kuşaksızoğlu
Yaşı:20 Kasım 1984
Nereli:Sakarya
Kilosu:
Boyu:
Eşi / Sevgilisi:

Oyuncunun hayat verdiği Selim karakteri hakkında bilgiler oldukça azdır. Yakın zamanda bu karakterin özelliklerini sizlere sunacağız. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Bizleri takip etmeye devam ediniz. İyi keyifler!

Arın Kuşaksızoğlu Kimdir?

20 Kasım 1984 Sakarya doğumludur. Kadıköy Anadolu Lisesi’ni bitirmiştir. Sonrasında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Felsefe Bölümü’nü başarı ile bitirmiştir. Ardından Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Sanat ve Tasarım ile İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Kültürel İncelemeler alanında yüksek lisans dereceleri yapmıştır.

Eğitime çok önem veren Arın Kuşaksızoğlu yine İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde iletişim alanında doktora yapmıştır.

Müzik alanında köşe yazıları kaleme almaktadır. Roman yazarı olarak çeşitli denemeler yapmaya devam etmektedir. Reklam çalışmalarında bulunmuştur.

Profesyonel olarak ilk dizi oyunculuğu deneyimini Alef dizisinde elde etmiş diyebiliriz. Ancak bu elbette sığ bir bakışla görülen kısımdır.

Son zamanlarda Alev Alev dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Selim rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Arın Kuşaksızoğlu Dizileri

  • Alev Alev
  • Alef

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz