Ana Sayfa Alev Alev Alev Alev İskender kimdir? Berker Güven Yaşı, Boyu

Alev Alev İskender kimdir? Berker Güven Yaşı, Boyu

Başarılı oyuncu Alev Alev dizisinde İskender kimdir ve canlandıran Berker Güven yaşı, boyu, dizileri gibi bilgileri sizler için hazırladık.

Efsane dizinin oyuncularına yakından bakma fırsatı elde ediyoruz. Kişisel bilgileri ile ilgili bir özet olarak düşünebilirsiniz. Ayrıca bu kişilerin dizide nasıl bir karakteri oynadığına da bakabilirsiniz.

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Alev Alev Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Alev Alev dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Alev Alev Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Alev Alev İskender Kimdir?

Canlandıran:Berker Güven
Yaşı:7 Eylül 1994
Nereli:İstanbul
Kilosu:78 kg
Boyu:1.80 m
Eşi / Sevgilisi:

İskender, Rüya’nın kocasıdır. Ailesine düşkün ve korumacı bir yapısı vardır. Düz düşünen ve genel anlamda neye ihtiyaç duyulursa onu yerine getirecek bir tiptir.

Özellikle konu ailesi olunca birçok sorun ile yüz yüze gelebilecek azimde biridir. Karaktere hayat veren isim Berker Güven oldu.

Berker Güven Kimdir?

7 Eylül 1994 İstanbul doğumludur. Eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü’nü başarı ile bitirerek elde etmiştir.

Burada tiyatro oyunlarında yer alarak kendini oyunculuk anlamında geliştirmiştir. Özel oyunculuk dersleri alarak da her zaman gelişmeye açık bir yapısı vardır.

Özellikle Babam filmi ile Arif karakterine hayat vererek dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Ardından profesyonel anlamda ilk dizi oyunculu tecrübesini Vatanım Sensin dizisinde Aleksi rolü ile elde etmişti.

Zalim İstanbul dizisinde Nedim Karaçay rolü ile 39 bölüm oynayarak oyunculuk alanında kendine güzel tecrübeler katmıştır.

Son zamanlarda Alev Alev dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada İskender rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Berker Güven Dizileri

  • Alev Alev
  • Zalim İstanbul
  • Vatanım Sensin

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz