Ana Sayfa Oyuncular Kırmızı Oda Hayat kimdir? Nilsu Yılmaz Yaşı, Boyu

Kırmızı Oda Hayat kimdir? Nilsu Yılmaz Yaşı, Boyu

Başarılı oyuncu Kırmızı Oda dizisinde Hayat kimdir ve canlandıran Nilsu Yılmaz yaşı, boyu, dizileri gibi bilgileri sizler için hazırladık.

Efsane dizinin oyuncularına yakından bakma fırsatı elde ediyoruz. Kişisel bilgileri ile ilgili bir özet olarak düşünebilirsiniz. Ayrıca bu kişilerin dizide nasıl bir karakteri oynadığına da bakabilirsiniz.

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Kırmızı Oda Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Kırmızı Oda dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Kırmızı Oda Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Kırmızı Oda Hayat Kimdir?

Canlandıran:Nilsu Yılmaz
Yaşı:2001
Nereli:
Kilosu:
Boyu:
Eşi / Sevgilisi:

Meliha’nın kızıi önce Melek ismi ile Doktor Hanım’ın karşısına çıkmıştır. Ardından sohbetin ilerleyen kısmında ismini Hayat olarak belirtmiştir.

Yaşının oldukça genç olmasına rağmen gördükleri ile zamanla büyük tecrübeler elde etmiş. Bu elde ettiği tecrübeler genellikle kötü ve kendisine acı çektiren şeyler olmuş.

İstanbul sokaklarında yaşadıkları ona ağır gelmiş ve artık içinin çürümeye başladığını hissetmiştir. Sonrasında mecburen artık içinden geçenleri birine anlatma ihtiyacı hissetmiştir.

Doktor Hanım, bu noktada Hayat’ın yaşadıklarını dinleyecek ve ona yardımcı olacaktır. Annesi Meliha ile sonunun aynı olmasını istememektedir.

Nilsu Yılmaz Kimdir?

Nilsu Yılmaz, 2001 doğumludur. Pera Güzel Sanatlar Lisesi mezunudur. Lise eğitiminin ardından Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro Bölümü’ne gitmiştir. Halen daha eğitimine devam etmektedir.

Çeşitli özel oyunculuk eğitimleri almaya devam etmektedir. Spor yaparak vücut ölçülerini koruyan ve sağlığına dikkat eden yönü ile çok sevilmektedir.

Dizilerde yeni yüz olma ihtimali yüksek görünen ve potansiyelini oldukça iyi değerlendiren başarılı oyuncu ilk kez Davetsiz Misafir filminde 2013 yılında rol almıştı.

Film çalışmasının ardından 20 Dakika isimli dizide rol alıp sonrasında Ufak Tefek Cinayetler dizisinde 2018 yılında oyuncu kadrosuna girmeyi başarmıştır.

Ancak özellikle Payitaht Abdülhamid dizisinde 19 bölüm boyunca Dilruba rolü ile görünmesi, takipçileri tarafından mutlulukla karşılandı. İzleyici kitlesini daha da artırdı.

Son zamanlarda Kırmızı Oda dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Hayat rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Nilsu Yılmaz Dizileri

  • Kırmızı Oda
  • Payitaht Abdülhamid
  • Ufak Tefek Cinayetler
  • 20 Dakika

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz