Ana Sayfa Televizyon Kırmızı Oda Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Kırmızı Oda Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Kırmızı Oda dizisinin yönetmeni, yapımcısı ve senaristi açıklandı! Dizi için görev alan yönetim kadrosunu sizlere tanıtmak istedik.

Kırmızı Oda dizisi ile ilgili haberler geldikçe sizlere sunmaya devam ediyoruz. Sıradaki haberimizde dizinin yönetim ekibinde geçen isimlere birlikte bakacağız.

Not: Kırmızı Oda hangi kanalda? Dizi, TV 8 ekranlarında izleyici karşısına çıkacak. Keyifli seyirler!

Kırmızı Oda Yönetmeni

Kırmızı Oda dizisinde yönetmen Cem Karcı oldu. Kendisini ve yaptığı işleri yakından takip ediyoruz. Oldukça tecrübeli ve sevilen bir yönetmendir.

Daha önce, kariyerinin ilk yıllarında Çemberimde Gül Oya, İlk Aşk ve Ezel projelerinde yardımcı yönetmen olarak yer almıştı.

Sonrasında tecrübesini ve performansını bir adım daha üste çıkararak yönetmen olarak görev almaya başladı.

Uçurum, Karadayı, Tatlı Küçük Yalancılar, Hayat Şarkısı, Siyah İnci, Gülperi ve Hercai dizilerinde yönetmen olmuştur.

Görüldüğü üzere birçok izleyicisi bulunan projelerde yönetmenlik becerilerini sergilemiştir.

Kırmızı Oda Yapımcısı

Yapımcı şirket OGM Pictures oldu. Dizi ve film dünyasında bilinen bir firmadır. Yer aldığı projelere birkaç örnek verip geçelim.

Atiye, Masumlar Apartmanı ve Doğduğun Ev Kaderindir gibi projeleri Türk televizyonlarına hazırlamışlardır.

Dizinin yapımcısı Onur Güvenatam oldu. Kırmızı Oda için büyük umutlar besleyen Onur Güvenatam daha önce bilindiği kadarı ile 16 farklı projede yapımcı olarak yer almıştı.

Kendisinin yapımcı olarak yer aldığı bazı projeleri sizlere hatırlatalım. Bunlar arasında Doğduğun Ev Kaderindir, Masumlar Apartmanı, Atiye, Hakan: Muhafız, İstanbullu Gelin ve Vatanım Sensin gibi projeler bulunmaktadır.

Kırmızı Oda Senaristi

Kırmızı Oda senaristi Banu Kiremitçi Bozkurt olarak karşımıza çıkıyor. Kendisi başarılı bir senaryo yazarı ve bugüne değin bilindiği kadarı ile 7 projede senaryo yazarlığı yapmıştır.

Bu projeler arasında İlişki Durumu: Karışık, Bizim Hikaye, Kızım ve Hekimoğlu gibi projeler yer almakta.

Bilindiği üzere Kırmızı Oda dizisi gerçek hayat hikayelerinden derlenmektedir. Birkaç bölümde bir konu değişmektedir. Böyle bir proje için yetenekli bir yazar şart idi.

Nitekim Banu Kiremitçi Bozkurt, yetkin bir senaryo yazarı. Değişen hayat hikayelerini senaryolaştırıp, gözler önüe oldukça etkileyici olay örgüleri çıkarmaktadır.

Genel anlamda yönetim ekibi oldukça güzel görünmekte. Özellikle yönetmen koltuğunda Cem Karcı ismi insana güven veriyor. OGM Pictures ve yapımcı Onur Güvenatam zaten bilinen ve değerli yapımcı şirketi-yapımcısıdır.

Bu noktada başarılı senaryo yazarı Banu Kiremitçi Bozkurt ismi de ekipte yer alarak güzel senaryolara yer vermekte.

Ben şahsen ekibi çok beğeniyorum. Ortaya oldukça ilginç olay örgüleri çıkıyor ve herbir bölümü merak ile bekliyorum.

Sizce de başarılı bir yönetim kadrosuna sahip değiller mi? Bu konu hakkındaki fikirlerinizi hızlıca aşağıda belirtebilirsiniz.

Bu arada Kırmızı Oda dizisi tüm oyuncuları hakkında güzel bir liste görmek isterseniz bu yazımıza davetlisiniz: Kırmızı Oda Tam Oyuncu Listesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz