Ana Sayfa Kırmızı Oda Kırmızı Oda Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

Kırmızı Oda Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

Kırmızı Oda dizisi tüm oyuncuları, Kırmızı Oda güncel oyuncu kadrosu hakkında müthiş bir liste hazırladık. Kırmızı Oda Yeni gelen oyuncular, Kırmızı Oda giden oyuncular.

OGM Pictures tarafından hazırlanan Kırmızı Oda dizisinde birçok yeni oyuncu dahil oldu. Listemizde nadiren konuk oyunculara yer vermekteyiz. Genel anlamda dizi kadrosunda bulunan isimleri sunduk.

 

Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç ve Meriç Aral gibi isimleri bir araya getiren Kırmızı Oda dizisinin tüm oyuncuları gerçekten de çok güzel performans sergilemekte.

 

Kırmızı Oda dizisi ne zaman? Sorusuna derhal bir cevap verelim. Görünen o ki dizi 4 Eylül 2020’den itibaren her Cuma günü ekranlarda olacak.

Kırmızı Oda dizisi hangi kanalda? Dizi, TV 8 ekranlarında izleyici karşısında olacak. Efsane kadrosu ile gümbür gümbür gelmekte.

 

Genel Bilgiler  
Tür: Dram
Ülke: Türkiye
Kanal: TV 8
İlk Bölüm Tarihi: 4 Eylül 2020

 

Kırmızı Oda Oyuncu Kadrosu

 

Ayrıntılar için isimlere tıklayınız.  
Binnur Kaya (Doktor Hanım)
Tülin Özen (Dr. Piraye)
Burak Sevinç (Dr. Deniz)
Meriç Aral (Dr. Ayşe)
Halit Özgür Sarı (Müdür Murat)
Gülçin Kültür Şahin (Tuna)
Baran Can Eraslan (Hüseyin)
Sezin Bozacı (Aynur)
Evrim Alasya (Meliha)
Melisa Sözen (Alya)
Salih Bademci (Mehmet)
Hande Doğandemir (Nesrin)
Nilsu Yılmaz (Hayat)

 

Kırmızı Oda Konusu

Gerçek hayat hikayelerinden uyarlamadır ve konusu birkaç bölümde bir değişmektedir. Genel anlamda aile konularını ele aldığını söyleyebiliriz.

Ruh doktoruna her şeyi anlatabilirsin. Kimse size inanmasa bile ruh doktoru sizin yanınızda. Uzaylılar ile ilgili bir şey mi anlatmak istersin, kocanın sana uyguladığı şiddet mi, kendini yanlız mı hissediyorsun?

Tüm konularını Doktor Hanım’a anlatabilirsin. O sana yardımcı olacaktır. Cana yakın konuşması ile gönlüne, vücuduna, sağlığına iyi gelecek şeyleri sana önerecektir.

 

Kırmızı Oda Fragman

https://www.youtube.com/watch?v=hPSnp2m_wFU
 

Bu arada dizinin yapımcısı, yönetmeni ve senaristi hakkında özet bilgi edinmek isterseniz tıklayabilirsiniz: Kırmızı Oda Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

 

Kırmızı Oda oyuncuları hakkında yorumlarınızı hepimizle paylaşabilirsiniz!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz