Ana Sayfa Alev Alev Alev Alev Atlas kimdir? Kaan Şener Yaşı, Boyu, Dizileri

Alev Alev Atlas kimdir? Kaan Şener Yaşı, Boyu, Dizileri

Başarılı oyuncu Alev Alev dizisinde Atlas kimdir ve canlandıran Kaan Şener yaşı, boyu, dizileri gibi bilgileri sizler için hazırladık.

Efsane dizinin oyuncularına yakından bakma fırsatı elde ediyoruz. Kişisel bilgileri ile ilgili bir özet olarak düşünebilirsiniz. Ayrıca bu kişilerin dizide nasıl bir karakteri oynadığına da bakabilirsiniz.

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Alev Alev Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Alev Alev dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Alev Alev Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Alev Alev Atlas Kimdir?

Canlandıran:Kaan Şener
Yaşı:17 Nisan 2012
Nereli:İstanbul
Kilosu:25 KG
Boyu:1.30 m
Eşi / Sevgilisi:

Oyuncunun hayat verdiği karakter hakkında bilgiler oldukça azdır. Yakın zamanda bu karakterin özelliklerini sizlere sunacağız. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Bizleri takip etmeye devam ediniz. İyi keyifler!

Kaan Şener Kimdir?

17 Nisan 2012 İstanbul doğumludur. Henüz ilköğretim çağında olan Kaan, hem eğitim almaya devam ediyor hem de özel oyunculuk dersleri ile kendini ailesi yardımı ile geliştiriyor.

Hande Aytar cast ajansı tarafından desteklenen Kaan Şener, yüzmekten, jimnastik ile bale eğitimleri almıştır ve almaya devam etmektedir. Müzik alanında da piyan eğitimi aldığını da belirtelim.

Daha önce Turkcell, Arçelik, LCW, İstikbal Yatak, Ozmo, İkea gibi reklamlarda çocuk oyuncu olarak yer almıştır.

Bunun yanında ilk profesyonel dizi oyunculuğu deneyimini Kadın dizisinde 15 bölüm yer alarak elde etmiştir. Ardından Kimse Bilmez dizisinde 7 bölüm yer almıştır.

Son olarak da Alev Alev dizisinde oynamaktadır. Burada Atlas rolünde oynamıştır.

Kaan Şener Dizileri

  • Alev Alev
  • Kimse Bilmez
  • Kadın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz