Ana Sayfa Oyuncular Maria ile Mustafa Gonca Kimdir? Tuğba Tutuğ Yaşı, Boyu

Maria ile Mustafa Gonca Kimdir? Tuğba Tutuğ Yaşı, Boyu

Güzel oyuncu Maria ile Mustafa Gonca Kimdir ve canlandıran Tuğba Tutuğ oynadığı diziler, yaşı, boyu ve sevgilisi hakkında bilgiler.

Maria ile Mustafa Gonca Kimdir?

Canlandıran:Tuğba Tutuğ
Yaşı:1 Şubat 1992
Nereli:İstanbul
Kilosu:56 KG
Boyu:1.68 m
Sevgilisi, EşiBilinmiyor.

Dizinizin kötü kalpli güzeli diyebiliriz. Mustafa ile evlidir, iki aile arasında kan davası olmaması için Mustafa onunla evlenmeyi kabul etmiştir. Karakterimiz onun kendisini sevmediğini bilse de Mustafa olan aşkından dolayı o da kabul etmiştir.

Fakat, bu evlilik öncesi Mustafa’nın abisi ile bir ilişki yaşamış ve hamile kalarak kız çocuğu doğurmuştur. Bu miniğin ismi ise Melek’tir. Tüm bunlara rağmen, iki taraftan da kan dökülmemesi için iyi kalpli olan Mustafa kabul etmiş, ve babalık görevini de üstlenmiştir.

Tuğba Tutuğ kimdir?

1992 yılında İstanbul’da doğan genç oyuncu henüz 10 yaşında iken kamera karşısına geçmeye alışık bir isimdir. Ayrıca Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nü tamamlayarak kariyerinde önemli bir adım atmıştır.

Daha çok günlük dizilerde rol alan ve beğenilen oyuncunun ilk projesi 2016 yılında Hayatımın Aşkı adlı dizi idi.

Fakat asıl tecrübesi 2019 yılında Yaralı Kuşlar adlı dizi idi. Çünkü, bu dizide tam 165 bölüm rol alarak kariyerinin en büyük tecrübesini elde etti. Kariyerinin ilk gününden bu yana toplamda 5 projede yer aldı.

Tuğba Tutuğ Dizileri

  • Yaralı Kuşlar
  • Kalp Atışı
  • Hayatımın Aşkı

Diğer oyuncular için Maria ile Mustafa Oyuncuları konumuza gidebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz