Ana Sayfa Emanet Emanet Ziya kimdir? Tolga Pancaroğlu Dizileri, Nereli

Emanet Ziya kimdir? Tolga Pancaroğlu Dizileri, Nereli

Sempatik oyuncu Emanet Ziya kimdir ve canlandıran Tolga Pancaroğlu oynadığı diziler, sevgilisi, yaşı ve boyu hakkında bilgiler.

Emanet Ziya kimdir?

Canlandıran:Tolga Pancaroğlu
Yaşı:1991
Nereli:İstanbul
Kilosu:78 KG
Boyu:1.82m
Sevgilisi, Eşi:Eda Pera Küçük

Karakterimiz biraz üzgün, biraz hayal kırıklığına uğrayan bir tiptir. Ne yazık ki eşi İkbal hanım ile araları iyi değildir, çocuk olmaması ve ilgi görmemesinden dolayı karakterimiz biraz kafayı kırmıştır.

Bu yüzden çevredeki insanlar onun hakkında yarım akıllı biri olarak düşünür ve tüm bunlar onunda daha da üzülmesine ve psikolojik sorunlarının ortaya çıkmasına sebep olmuştur.

Tolga Pancaroğlu kimdir?

Canlandırdığı karakterler ile sevilen oyuncu 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş ve oyunculuk eğitimini de Hacettepe Üniversitesi Tiyatro bölümünü bitirerek tamamlamıştır.

İlk projesi Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi yapımında idi, ve bu projede 2010 yılında bulundu, yani kariyer başlangıcına 2010 yılı diyebiliriz. Daha sonra ise Baba Candır yapımında 2015-2017 yılları arasında bulundu.

Bu onun için harika bir tecrübe idi, çünkü tam 62 bölüm yer aldı ve kariyer basamaklarını yeni çıkan biri olarak değerli bir tecrübe

Kariyerinin ilk gününden bu yana toplam 4 projede yer aldı, ilerleyen günlerde daha önemli rollerde görme dileği ile başarılar diliyoruz.

Tolga Pancaroğlu dizileri

  • Güvercin
  • Baba Candır
  • Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi

Dizinin diğer aktörleri için Emanet Oyuncuları konusuna gidebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz