Ana Sayfa Beni Bırakma Beni Bırakma Konusu Ne? Hangi Kanalda, Saati ve Günü

Beni Bırakma Konusu Ne? Hangi Kanalda, Saati ve Günü

Uzun zamandır beğenilerek izlenen Beni Bırakma konusu nedir, ayrıca diğer bilgileri, Beni Bırakma kanalı, Beni Bırakma saati ve Beni Bırakma günü gibi detaylar.

Yüzlerce bölümü geride bırakan ve uzun süre geçmesine rağmen halen izleyici kitlesine sahip olan günlük dizimiz hakkında pek çok yazı sitemize gönderdik, dizi hakkında tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Beni Bırakma Oyuncu Kadrosu için bu yazıya tıklayabilirsiniz.

 

Beni Bırakma Konusu Nedir?

Aşkların olduğu kadar aile olmanın da önemi olduğu bir dizidir. Ailenin babası Cengiz beydir, tabi o doğuştan zengin değildir. Gençken verdiği emekler şimdi büyümüş ve onu yavaş yavaş zengin etmiştir.

 

Yani çalışarak elde etmiş, şirketi bu günlere getirmiştir. Aile kavramı onun için çok değerlidir, özellikle de akşam yemeklerinin beraber tek bir sofrada olması konusunda çok ısrarcı ve gelenekseldir.

 

Aile bağlarını geliştirdiği ve birbirinden kopmasını engellediğini düşünür. Elbette tüm bunları ailesi ve onların mutluluğu için yapmıştır.

Büyük oğlu Tarık ise babası gibi olmak ister, o da delikanlı biridir, biraz yaşını almış fakat babası gibi olması için çok çalışması gerekmektedir. Bu yüzden işleri devralmaya başlamış ve kendini geliştirmek için sürekli çalışmıştır.

 

Fakat ile içinde pek çok olay olmaktadır, örneğin anneleri pek çok sır saklamakta ve hiç yerinde durmamaktadır, her zaman başına bir iş açar ve başkasının başına bir iş açar, sonra da bunları sır olarak saklamaya çalışır.

Tarık ise sevdiği kadın ve onu seven kadın arasında pek çok olay yaşamaktadır. İşleri devralan ve hedefleri olan Tarık artık biraz kafası karışık ve aileyi kökten sarsacak yanlış kararlar almaya yakındır.

 

Beni Bırakma Hangi Kanalda, Saati ve Günü

Dizimiz bir günlük dizidir, yani hafta için her gün yayınlanır. Hafta içi her gün saat 14:00’da ATV ekranlarında yayınlanıyor.

 

Yazının başında bahsettiğimiz üzere paylaştığımız o konu ile tüm oyuncular hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz