Ana Sayfa Beni Bırakma Beni Bırakma Cengiz kimdir? Mithat Erdemli Dizileri

Beni Bırakma Cengiz kimdir? Mithat Erdemli Dizileri

Tecrübeli oyuncu Beni Bırakma Cengiz kimdir ve canlandıran Mithat Erdemli dizileri, Mithat Erdemli yaşı ve Mithat Erdemli eşi gibi diğer kişisel ayrıntılar.

 

Beni Bırakma Cengiz kimdir?

Canlandıran: Mithat Erdemli
Yaşı: 2 Şubat 1965
Nereli: Ankara
Kilosu: 75 KG
Boyu: 1.75 m
Eşi / Sevgilisi: Bilinmiyor, fakat bekar.

Zengin bir iş adamıdır, bu yüzden pek çok problemi vardır, fakat o mutlu bir hayat yaşama konusunu kafasına koymuştur, ve bu uğurda mücadele verir.

Böyle bir pozisyonda olunca bu biraz zordur. Sonuç olarak karşımızda, yaşını almış tecrübeli bir iş adamı vardır, her şeye rağmen mutlu biridir.

 

Mithat Erdemli kimdir?

1965 yılında Ankara’da dünyaya gelen tecrübeli oyuncu, oyunculuk eğitimini Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünü bitirerek tamamlamıştır, aynı şekilde orta ve ilk öğretim eğitimini de Ankara’da tamamlamıştır.

 

Bunun yanında oyuncuyu ekranlarda fazla görmesek de tiyatro alnında aktif ve tecrübeli biridir, ekranlarda ise onu daha çok günlük dizi yapımlarında görüyoruz.

İlk projesi Ne Seninle Ne Sensiz isimli mini dizi idi, bu dizide 2005 yılında bulundu. Yani televizyon kariyerinin başlangıcına 2005 yılı diyebiliriz. En büyük tecrübesi ilse Beni Affet dizisinde 616 bölüm yer alması ile olmuştur. Kariyerinin ilk gününden bu yana toplamda 5 projede yer almıştır.

 

Mithat Erdemli dizileri

  • Beni Affet
  • Unutma Beni
  • Kod Adı
  • Ne Seninle Ne Sensiz

Diğer oyuncular için Beni Bırakma Oyuncu Kadrosu konusuna gidebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz