Ana Sayfa Beni Bırakma Beni Bırakma Arzu kimdir? Özlem Boyacı Yaşı, Boyu

Beni Bırakma Arzu kimdir? Özlem Boyacı Yaşı, Boyu

Değerli oyuncu Beni Bırakma dizisinde Arzu kimdir ve canlandıran Özlem Boyacı yaşı, sevgilisi, Özlem Boyacı boyu, Özlem Boyacı dizileri gibi bilgileri hazırladık.

Efsane dizinin oyuncularına yakından bakma fırsatı elde ediyoruz. Kişisel bilgileri ile ilgili bir özet olarak düşünebilirsiniz. Ayrıca bu kişilerin dizide nasıl bir karakteri oynadığına da bakabilirsiniz.

 

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Beni Bırakma Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Beni Bırakma dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Beni Bırakma Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

 

Beni Bırakma Arzu Kimdir?

Canlandıran: Özlem Boyacı
Yaşı: 1975
Nereli: Antalya
Kilosu: 59 kg
Boyu: 1.67 m
Eşi / Sevgilisi:

Cengiz’in karısıdır. Zeki ve alımlı bir kadındır. Tarık’ın ve Emre’nin annesidir. Zeynep ise Emre’den hoşlanmaktadır. Onunla evlenip güzel bir hayat kurma hayalindedir.

Ne var ki Zeynep ile Arzu’nun geçmişte yaşadıkları bir olaydan dolayı önemli bir sırları vardır. Bu nedenle Arzu, Zeynep’i istememektedir. Ancak Zeynep, Emre’yi gerçekten sevmiştir ve elinden geleni yapacaktır.

 

Özlem Boyacı Kimdir?

1975 Antalya doğumludur. Eğitimini Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Anasanat Dalı Oyunculuk Bölümü’nü başarı ile bitirerek elde etmiştir.

Sonrasında birçok tiyatro oyununda yer alarak oyunculuk alanında kendini geliştirmiş ve Antalya, Ankara, Adana, Bursa gibi memleketlerde şehir tiyatrolarında yer almıştır.

 

Yer aldığı bazı tiyatro oyunlarına örnek verebiliriz: Memleketimden İnsan Manzaraları, Sersem Kocanın Kurnaz Karısı, Ağır Roman, Kanlı Nigar, Gergedan ve Dünyanın Ucuna Yolculuk oyunlarını söyleyebiliriz.

Ayrıca ilk profesyonel dizi oyunculuğu tecrübesini de Beni Bırakma dizisi ile elde etmiştir. Kendisine başarılar dileriz.

Son zamanlarda Beni Bırakma dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Arzu rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

 

Özlem Boyacı Dizileri

  • Beni Bırakma

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz