Ana Sayfa Beni Bırakma Beni Bırakma Mehmet kimdir? Şükrü Masat Yaşı, Boyu

Beni Bırakma Mehmet kimdir? Şükrü Masat Yaşı, Boyu

Değerli oyuncu Beni Bırakma dizisinde Mehmet kimdir ve canlandıran Şükrü Masat yaşı, Şükrü Masat boyu, Şükrü Masat dizileri gibi bilgileri hazırladık.

Efsane dizinin oyuncularına yakından bakma fırsatı elde ediyoruz. Kişisel bilgileri ile ilgili bir özet olarak düşünebilirsiniz. Ayrıca bu kişilerin dizide nasıl bir karakteri oynadığına da bakabilirsiniz.

 

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Beni Bırakma Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Beni Bırakma dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Beni Bırakma Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

 

Beni Bırakma Mehmet Kimdir?

Canlandıran: Şükrü Masat
Yaşı: 1993
Nereli: Ankara
Kilosu: 74 kg
Boyu: 1.78 m
Eşi / Sevgilisi:

 

Sıla’ya büyük aşk besleyen biridir. Yakışıklı ancak maddi anlamda zorluklar yaşayan bu genç Sıla’yı elde etmek için yollar aramaktadır.

Seher’in kafesinde eleman olarak çalışmaktadır. Üzerine düşen vazifeyi yerine getiren bir yapısı vardır. Ancak Sıla’yı bir şekilde elde etmelidir.

 

Şükrü Masat Kimdir?

1993 Ankara doğumludur. Eğitimini Gazi Üniversitesi Elektronik Bölümü’nden sonra Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü’nü başarı ile bititirerek elde etmiştir.

Birçok tiyatro oyununda oynamaya başlayarak kendini oyunculuk alanında geliştirmiştir. Bu oyunlardan bazıları Ateşbaz, Vanya Dayı, Ya Devlet Başa Ya Kuzgun Leşe oyunları olmuştur.

 

Ardından dizi oyunculuğu alanına geçiş yapmıştır. İlk profesyonel dizi oyunculuğu tecrübesini Beni Bırakma dizisi ile elde etmiştir.

Son zamanlarda Beni Bırakma dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Mehmet rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

 

Şükrü Masat Dizileri

  • Beni Bırakma

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz