Ana Sayfa Beni Bırakma Beni Bırakma Aslı kimdir? Tuğçe Özbey Boyu, Dizileri

Beni Bırakma Aslı kimdir? Tuğçe Özbey Boyu, Dizileri

Güzel, genç isim Beni Bırakma Aslı kimdir ve canlandıran Tuğçe Özbey oynadığı diziler, Tuğçe Özbey yaşı, Tuğçe Özbey boyu ve Tuğçe Özbey sevgilisi gibi diğer ayrıntılar.

 

Beni Bırakma Aslı kimdir?

Canlandıran: Tuğçe Özbey
Yaşı: 1999
Nereli: Ankara
Kilosu: 57 KG
Boyu: 1.71 m
Eşi / Sevgilisi: Bilinmiyor.

 

Karakterimiz Zeynep‘in ev arkadaşıdır, onun çektiği sorunlardan ve ailesinin özellikle annesinin baskısının farkındadır. Bu yüzden arkadaşı Zeynep’e sürekli destek olur ve onun yakın arkadaşıdır.

O da üniversite öğrencisidir, okulunu bitirip güzel bir gelecek kurmak ister, fakat her öğrenci gibi o da zorlukların üstesinden gelmeli.

 

Tuğçe Özbey kimdir?

1999 yılında doğan genç oyuncu henüz kariyerinin başındadır. Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde oyunculuk eğitimini almıştır. Ayrıca halen üniversite eğitimine devam etmektedir.

Günlük dizilerde genel olarak rol almaktadır, yani henüz kariyer basamaklarını yeni çıkmaya başlamıştır. İlk projesi bu günlük dizidir ve daha sonrasında da Acemi Anneler isimli projede de yer almıştır.

Yani kariyerinin başlangıcı 2018 yılı diyebiliriz, kariyerinin ilk günüden bu yana toplamda 3 projede yer almıştır.

Üstlendiği rollerin gayet üstesinden gelebilmektedir, güzelliği ile de dikkat çeken genç oyuncuyu ileride daha önemli, güzel rollerde görebileceğimizi düşünüyoruz.

 

Tuğçe Özbey dizileri

Diğer oyuncular için Beni Bırakma Oyuncu Kadrosu konusuna gidebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz