Ana Sayfa Kefaret Kefaret Zeki Kimdir? Tolga Güleç Yaşı, Dizileri

Kefaret Zeki Kimdir? Tolga Güleç Yaşı, Dizileri

Başarılı oyuncu Kefaret dizisinde Zeki kimdir ve canlandıran Tolga Güleç eşi, dizileri, nereli ve yaşı gibi bilgileri sunduk.

Sevilen oyuncunun daha önce hangi projelerde yer aldığını veya özel hayatı ile ilgili bazı özet bilgileri öğrenmek isterseniz hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Ayrıca dizi içinde nasıl bir karakter olduğunu, dizide neleri etkilediği ile alakalı çeşitli ipuçları da görebilirsiniz. İyi keyifler!

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Kefaret Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Kefaret dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Kefaret Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Kefaret Zeki Kimdir?

Canlandıran:Tolga Güleç
Yaşı:20 Eylül 1981
Nereli:İskenderun
Kilosu:74 kg
Boyu:1.76 m
Sevgilisi, EşiYeliz Şar (2013-2017)

Zorla kötü olmaya itelenmiş bir durumdadır. Meltem’in eski kocasıdır. Meltem ile beraberliğinden büyük keyif alarak hayatını devam ettirdiği sıralarda Meltem aynı hissetmemiştir.

Zeki’den artık hoşlanmamaktadır. Zeki’nin kazandığı parayı da değerli görmemektedir. Ayrıca Meltem, Zeki’yi oyuna getirir. Bir kadın ayarlar ve kadınla Zeki’yi basar.

Böylelikle kendisini aldattığını söyler. Ardından Zeki, çeşitli durumlardan ötürü hapse girer. Meltem de bunu fırsat bilerek net bir şekilde boşanma davası açar ve boşanır.

Meltem, zeki ve korkutucu bir insan olarak betimlenmişti. Ancak ne var ki Maltepe’nin en yoksul yerlerinde, hayatın birçok zorluğunu görmüş bir şekilde büyümüş ve kafasına çoraplar örülmüş Zeki’den de korkmak gerek.

Zeki, intikam yeminleri ederek, Meltem’den hesap soracağı günleri beklemektedir. Artık iyiliği de kötülüğü de umursamadan hareket etmekte ve zekasını kullanarak birçok planlar kurmaktadır.

Tolga Güleç kimdir?

20 Eylül 1981 İskenderun doğumludur. İlköğretim ve ortaöğretim sınıflarını Türkiye’nin birçok yerinde okumuştur. Çukurova Üniversitesi İşletme Bölümü’nü kazanmıştır.

Sonrasında bölümü bırakarak, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Anasanat Dalı’nı başarı ile bitirmiş ve vakit kaybetmeden oyunlarda yer almaya başlamıştır.

Okul hayatından başlayarak birçok tiyatro oyununda güzel performanslar ortaya çıkarmıştır. İlk profesyonel dizi oyunculuğu tecrübesini ise 2006 yılında Kırık Kanatlar dizisinde elde etmiştir.

Bundan sonra özellikle Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde Ahmet Taşer rolü ile 38 bölüm oynaması ile kendini oldukça geliştirmiş ve Türkiye tarafından bilinen bir oyuncu haline gelmiştir.

Bazı filmlerde rol aldıktan sonra Poyraz Karayel dizisinde Neşet rolü ile 14 bölüm oynamıştır. Yine bundan sonra da Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Gökhan karakterine tam 50 bölüm hayat vermiştir.

Son zamanlarda Kefaret dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Zeki rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Tolga Güleç Dizileri

  • Kefaret
  • Kırmızı Oda
  • Leke
  • Yüzleşme
  • Fazilet Hanım ve Kızları
  • Poyraz Karayel
  • Hayat Ağacı
  • Adını Kalbime Yazdım
  • Öyle Bir Geçer Zaman Ki
  • Kırık Kanatlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz