Ana Sayfa Emanet Emanet Begüm kimdir? Gözde Gürkan Dizileri, Yaşı

Emanet Begüm kimdir? Gözde Gürkan Dizileri, Yaşı

Güzel oyuncu Emanet Begüm kimdir ve canlandıran Gözde Gürkan oynadığı diziler, kaç yaşında, sevgilisi ve boyu gibi diğer detaylar.

Emanet Begüm kimdir?

Canlandıran:Gözde Gürkan
Yaşı:1989-09-10
Nereli:Bursa
Kilosu:48 KG
Boyu:1.67m
Sevgilisi, Eşi:Bilinmiyor, yok.

Güzelliği ile etrafındaki insanların dikkatini çeken biridir, hatta komiser Ali‘de bu kıza aşıktır, fakat karakterimiz biraz kötü kalpli biridir, ve pek çok şeyi beğenmez. Bazılarını evinde istemez ve onlarla aynı ortamda bulunmak istemez.

Güzelliği ile dikkat çektiği kadar başarısı ile de dikkat çeker, başarılı bir avukattır. Biraz da çok bilmiş tavırları buradan gelmektedir.

Gözde Gürkan kimdir?

Günlük dizilerin sevilen ismi 1989 yılında Bursa’da doğmuş fakat kökeni Malatya’ya dayanmaktadır. Elbette eğitimlerini de burada almış, ayrıca oyuncu olmak istemesinden dolayı Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi’nde ise oyunculuk eğitimlerini tamamlamıştır.

İlk dizi deneyimini 2016 yılında Adını Sen Koy adlı dizi ile deneyimlemiştir. Bu onun için çok önemli bir yapımdır, çünkü burada tam 355 bölüm bulunarak harika bir tecrübe elde etmiş ve tanınmasında büyük rol oynamıştır.

Yani genç oyuncunun kariyer başlangıcına 2016 yılı diyebiliriz. Kariyerinin ilk gününden bu yana toplamda 4 projede yer almıştır.

Gözde Gürkan dizileri

  • Adını Sen Koy
  • Darısı Başımıza

Dizinin diğer aktörleri için Emanet Oyuncuları konusuna gidebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz