Ana Sayfa Emanet Emanet Gürbüz Soygiray Kimdir? Serdar Uğursoy Yaşı, Boyu

Emanet Gürbüz Soygiray Kimdir? Serdar Uğursoy Yaşı, Boyu

Başarılı oyuncu Emanet dizisinde Gürbüz Soygiray kimdir ve canlandıran Serdar Uğursoy, boyu, dizileri, nereli ve yaşı gibi bilgileri sunduk.

Sevilen oyuncunun daha önce hangi projelerde yer aldığını veya özel hayatı ile ilgili bazı özet bilgileri öğrenmek isterseniz hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Ayrıca dizi içinde nasıl bir karakter olduğunu, dizide neleri etkilediği ile alakalı çeşitli ipuçları da görebilirsiniz. İyi keyifler!

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Emanet Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Emanet dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Emanet Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Emanet Gürbüz Soygiray Kimdir?

Canlandıran:Serdar Uğursoy
Yaşı:
Nereli:
Kilosu:
Boyu:
Sevgilisi, Eşi

Yaman’ın başına belalar açmakta geri durmayan Gürbüz’ün gözünü hırs bürümüştür. Bir sefer olsun Yaman’ın kaybettiğini görmek istemektedir.

Yaman’dan nefret eden ve gerçek anlamda Yaman’a zarar vermek isteyen biridir. Hissettiği nefreti Yaman’ın ve etrafındaki insanların üzerine kusmak için can atmaktadır.

Serdar Uğursoy kimdir?

Şahsına ait kişisel bilgilerine araştırmalar ile ulaşamadık. Yakın zamanda kendisine ait kişisel bilgileri güncel hale getireceğiz.

İlk profesyonel dizi oyunucluğu tecrübesini 2018 senesinde Diriliş: Ertuğrul dizisi ile elde etmiştir. Bu dizide İstanbul Emiri rolünü oynamıştır.

Sonrasında İkizler Memo-Can dizisinde Tekinsiz Tekin karakterine hayat vermiştir. Çarpışma, Kızım ve Arka Sokaklar şeklinde devam etmiştir.

Gösterdiği oyunculuklar oldukça beğenilen başarılı oyuncuyu daha birçok projede göreceğimize inanıyoruz.

Son zamanlarda Emanet dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Gürbüz Soygiray rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Serdar Uğursoy Dizileri

  • Emanet
  • Öğretmen
  • Kimse Bilmez
  • Arka Sokaklar
  • Kızım
  • Çarpışma
  • İkizler Memo-Can
  • Diriliş: Ertuğrul

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz