Ana Sayfa Masumlar Apartmanı Masumlar Apartmanı Gamze Kimdir? Gerçek Adı, Yaşı

Masumlar Apartmanı Gamze Kimdir? Gerçek Adı, Yaşı

Bu yazımızda Masumlar Apartmanı Gamze kimdir, Masumlar Apartmanı Gamze yaşı, Masumlar Apartmanı Gamze boyu, Masumlar Apartmanı Gamze kilosu, Masumlar Apartmanı Gamze nereli? Masumlar Apartmanı Gamze Hayatı  ve Masumlar Apartmanı Gamze’yi  canlandıran oyuncu Gökçe Aydın hakkında bilgiler bulabilirsiniz. 

Genç oyuncunun daha önce hangi dizilerde yer aldığını ve özel hayatı ile ilgili özet bilgileri öğrenmek isterseniz yazımızın devamını okumanızı tavsiye ederiz.

Ayrıca Masumlar Apartmanı dizisi Gamze karakteri dizi içinde nasıl bir karakter olduğunu, dizide neleri etkilediği ile alakalı çeşitli ipuçları da görebilirsiniz. İyi keyifler!

Dizinin diğer oyuncularını da görmek isterseniz Masumlar Apartmanı Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Masumlar Apartmanı dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Masumlar Apartmanı Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Masumlar Apartmanı Gamze Kimdir?

Gamze, Neriman’ın hoşlandığı Emre’nin hoşlandığı kızdır. Kendini beğenmiş ve etrafına hava atmaktan geri durmayan bir yapısı vardır. Emre de giderek bu kıza tutulmuştur. Emre, Gamze ile birlikte olabilmek için Neriman’dan yardım ister.

Neriman da Emre’den hoşlanmasına rağmen bu yardımı kabul eder ve elinden geleni yapacağını belirtir.

Gamze aslında Emre’nin hoşlanabileceği biri değildir ancak Emre bey şimdilik gençliğinin verdiği hisle hormonları ile hareket etmeye devam etmektedir.

Masumlar Apartmanı Gamze

Gökçe Aydın Kimdir?

Masumlar Apartmanı Gamze karakterini Gökçe Aydın canlandırıyor. Gökçe Aydın, eğitimini Ege Üniversitesi Tarım Ekonomisi Bölümü’nü bitirdikten sonra Bahçe Bitkileri üzerine yüksek lisan yapmıştır.

Oyunculuk eğitimlerini Yaratıcı Drama İzmir Playback Tiyatro Topluluğu’nda almıştır. Burada edindiği oyunculuk deneyimlerini tiyatro oyunları ile de pekiştirerek başarılı bir oyuncu haline gelmiştir.

İngilizce ve İtalyanca bilmektedir. Ateş Menajerlik bünyesindedir. Kamera önü oyunculuk ve temel oyunculuk dersleri haricinde diksiyon alanında kendisini geliştirmeye devam etmektedir.

İlk profesyonel dizi oyunculuğu tecrübesini 4N1K: Yeni Başlangıçlar dizisinde Sinan’ın hedefi olan karakteri oynayarak elde etmişti. Sonrasında Canevim dizisinde Ebru karakterini başarıyla oynamıştı.

Ayrıca Tutunamayanlar dizisinde 10, 11, 12 ve 13. bölümde oynamıştır. Başarılı oyunculuğu ile ekranlarda görmeye alıştığımız isimler arasına girmektedir.

Gökçe Aydın Dizileri

  • Masumlar Apartmanı
  • Tutunamayanlar
  • Canevim
  • 4N1K: Yeni Başlangıçlar

Masumlar Apartmanı Dizisi Gamze (Gökçe Aydın) Künye

Canlandıran: Gökçe Aydın
Yaşı: 1996
Nereli: İstanbul
Kilosu: 51 kg
Boyu: 1.66 m
Sevgilisi Bilinmiyor

1 Yorum

  1. Benim hatununun İzmirden arkadaşı bu kiz. 1992 doğumlu, 1996 değil. Kalbinin boş olduğu da yok. Masumlardan Enesle çıktı. Sonraysa bir Almandan bahsediyordu benim hatun. Stefan mıydı neydi. Şimdilerdeyse Uğur Bakir ismindeki komedyenle takılıyor diye biliyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz