Ana Sayfa Oyuncular Sol Yanım Barbar Kimdir? Emre Dinler Yaşı, Boyu

Sol Yanım Barbar Kimdir? Emre Dinler Yaşı, Boyu

Başarılı oyuncu Sol Yanım dizisinde Barbar kimdir ve canlandıran Emre Dinler eşi, Emre Dinler boyu, Emre Dinler dizileri, Emre Dinler nereli, Emre Dinler burcu, Emre Dinler sosyal medya hesabı ve Emre Dinler yaşı gibi bilgiler.

Sevilen oyuncunun daha önce hangi projelerde yer aldığını veya özel hayatı ile ilgili bazı özet bilgileri öğrenmek isterseniz hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Ayrıca dizi içinde nasıl bir karakter olduğunu, dizide neleri etkilediği ile alakalı çeşitli ipuçları da görebilirsiniz. İyi keyifler!

 

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Sol Yanım Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Sol Yanım dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Sol Yanım Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

 

Sol Yanım Barbar Kimdir?

 

Canlandıran: Emre Dinler
Yaşı: 25 – Tahmin
Nereli: Hatay, Kırıkhan
Kilosu: 78 kg
Boyu: 1.90 m
Sevgilisi, Eşi:

Kavga gördü mü uzaklaşmak yerine tam merkezinde yer almak için can atar. Hiç umrunda değildir. Köpekleri çok sever ve gerçek anlamda köpeklere düşkündür.

Mahallenin tehlikeli gençlerinden biridir. Ancak vicdanlı olduğu yönünde izlenimler vermektedir. Heyecanlı ve kanı deli akması sebebi ile devamlı bir şeylerle ilgilidir.

 

Emre Dinler kimdir?

25 yaşlarında olduğu tahmin edilen başarılı oyuncu ile ilgili nereli olduğu ve bazı kişisel bilgileri bilinmemektedir. Bu sebeple eğitimi ve yaşı ile alakalı sizleri bilgilendiremiyoruz.

2013 yılı Miss & Mr Model of Turkey yarışmasında 3. olarak başarı sağlamıştır. Ardından model olarak çalışmaya devam etmiş ve bu yönde ilerlemiştir.

 

Modellik yaptığı dönemlerin içinde bir yandan da oyunculuk dersleri alarak kendini geliştirmiştir. Bilindiği kadarı ile We Talent Management bünyesi altındadır. Kameraönü oyunculuk ve diksiyon dersleri almıştır.

 

İlk profesyonel dizi oyunculuğu tecrübesini Söz dizisinde 18 bölüm boyunca Tahir Gümüş karakterini oynayarak elde etmiştir. Sonrasında Gülperi dizisinde 10 bölüm boyunca Mesut olarak görmüştük.

 

Dizi projelerinde yer alarak oyunculuk performansı sergileyerek kendini geliştirmeye devam eden azimli biridir.

Son zamanlarda Sol Yanım dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Barbar rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

 

Emre Dinler Dizileri

  • Sol Yanım
  • Gülperi
  • Söz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz