Ana Sayfa Oyuncular Sol Yanım Nazlım Kimdir? Feyza Civelek Yaşı, Boyu

Sol Yanım Nazlım Kimdir? Feyza Civelek Yaşı, Boyu

Başarılı oyuncu Sol Yanım dizisinde Nazlım kimdir ve canlandıran Feyza Civelek eşi, boyu, dizileri, nereli ve yaşı gibi bilgiler.

Sevilen oyuncunun daha önce hangi projelerde yer aldığını veya özel hayatı ile ilgili bazı özet bilgileri öğrenmek isterseniz hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Ayrıca dizi içinde nasıl bir karakter olduğunu, dizide neleri etkilediği ile alakalı çeşitli ipuçları da görebilirsiniz. İyi keyifler!

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Sol Yanım Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Sol Yanım dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Sol Yanım Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Sol Yanım Nazlım Kimdir?

Canlandıran:Feyza Civelek
Yaşı:1 Ocak 1995
Nereli:İstanbul
Kilosu:55 kg
Boyu:1.60 m
Sevgilisi, Eşi:

Kimseyi takmaz, resmen kafasına estiği gibi yaşar. Kimle isterse onla takılır, kiminden hoşlanmıyorsa direk lafı yapıştırır geçer. O kişi üzüldü mü yoksa kırılır mı? Hiç bu tarz şeyleri düşünmez.

Oldukça güzel ve çekici bir kız olarak karşımıza çıkar. Nazlım’ın aklından geçenleri kestirmek oldukça güç.

Feyza Civelek kimdir?

1 Ocak 1995 İstanbul doğumludur. Eğitimini birçok ünlüden özel oyunculuk dersleri alarak elde etmiştir. Annesi ünlü senarist ve genel yayın direktörü Melis Civelek‘tir.

İlk profesyonel dizi oyunculuğu tecrübesini Acemi Cadı dizisinde 2006 yılında elde etmiştir. Sonrasında Kavak Yelleri dizisinde oynamıştı.

Ayrıca Adını Feriha Koydum dizisinde Lara Atabeyli olarak 80 bölüm oynayarak dizi oyunculuğu tecrübesini iyiden iyiye kazanmıştır. Güllerin Savaşı dizisinde Çiçek karakterini oynarken görmüştük.

Bir Umut Yeter dizisinde Damla Akar karakterine hayat vermişti. Giderek oldukça tanınan ve tecrübeli bir oyuncu haline gelmiştir.

Son zamanlarda annesi Melis Civelek‘in de senaristi olduğu Sol Yanım dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Nazlım rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Feyza Civelek Dizileri

  • Sol Yanım
  • Bir Umut Yeter
  • Güllerin Savaşı
  • Adını Feriha Koydum
  • Kavak
  • Acemi Cadı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz