Ana Sayfa Oyuncular Sol Yanım Zeynep Kimdir? Tuğçe Açıkgöz Yaşı, Boyu

Sol Yanım Zeynep Kimdir? Tuğçe Açıkgöz Yaşı, Boyu

Başarılı oyuncu Sol Yanım dizisinde Zeynep kimdir ve canlandıran Tuğçe Açıkgöz eşi, boyu, dizileri, nereli ve yaşı gibi bilgiler.

Sevilen oyuncunun daha önce hangi projelerde yer aldığını veya özel hayatı ile ilgili bazı özet bilgileri öğrenmek isterseniz hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Ayrıca dizi içinde nasıl bir karakter olduğunu, dizide neleri etkilediği ile alakalı çeşitli ipuçları da görebilirsiniz. İyi keyifler!

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Sol Yanım Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Sol Yanım dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Sol Yanım Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Sol Yanım Zeynep Kimdir?

Canlandıran:Tuğçe Açıkgöz
Yaşı:10 Şubat 1993
Nereli:Eskişehir
Kilosu:54 kg
Boyu:1.68 m
Sevgilisi, Eşi:

Biricik’in arkadaşlarından biridir. Biricik ile birlikte takılır ancak bir süre sonra Biricik’ten de bıkmıştır. Zeynep artık Biricik’ten pek de hoşlanmamaktadır. Bu sebeple ufak ufak uzaklaşmaya bakmaktadır.

Zeki ve cesaretli bir kadındır. Dobra ve sözü açık biri olarak tanınmaktadır. Yapmacık şeylere tahammül etmekten artık sıkılmıştır. Zeki ve hırçın bir yapısı da vardır. Artık nasıl bir ortam istediğini ufak ufak anlamıştır.

Tuğçe Açıkgöz kimdir?

10 Şubat 1993 Eskişehir doğumludur. Eğitimini Özel Doğa Koleji’nden sonra Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nü başarı ile bitirerek elde etmiştir.

Üniversite döneminde ve öncesinde tiyatro ile çok yakından ilgilenmiştir. Oyuncu olarak projelerde yer almak için kendini geliştirmiştir.

İlk profesyonel dizi oyunculuğu tecrübesini Yaz’ın Öyküsü dizisinde 2015 yılında Ekim karakterini oynamıştır. Ardından Leke dizisinde Şirin Açar karakterine hayat vererek 9 bölüm rol almıştı.

Son zamanlarda Sol Yanım dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Zeynep rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Tuğçe Açıkgöz Dizileri

  • Sol Yanım
  • Leke
  • Yaz’ın Öyküsü

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz