Ana Sayfa Oyuncular Sol Yanım Eda Kimdir? Ecem Atalay Yaşı, Boyu

Sol Yanım Eda Kimdir? Ecem Atalay Yaşı, Boyu

Başarılı oyuncu Sol Yanım dizisinde Eda kimdir ve canlandıran Ecem Atalay eşi, boyu, dizileri, nereli ve yaşı gibi bilgiler.

Sevilen oyuncunun daha önce hangi projelerde yer aldığını veya özel hayatı ile ilgili bazı özet bilgileri öğrenmek isterseniz hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Ayrıca dizi içinde nasıl bir karakter olduğunu, dizide neleri etkilediği ile alakalı çeşitli ipuçları da görebilirsiniz. İyi keyifler!

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Sol Yanım Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Sol Yanım dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Sol Yanım Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Sol Yanım Eda Kimdir?

Canlandıran:Ecem Atalay
Yaşı:25 Mart 1998
Nereli:İzmir
Kilosu:54 kg
Boyu:1.75 m
Sevgilisi, Eşi:

Zengin doğmuştur. Biricik’in yakın arkadaşıdır. Gerçek bir kendini beğenmişlik abidesidir. Kendilerine ait bir yardım kuruluşu da vardır.

Biricik ile birlikte takılır. Eda’nın asıl hüneri ise sosyal medyadan iyi anlamasıdır. Sosyal medyayı çok iyi kullanıp kendi amaçları uğruna birçok içerik üretmektedir.

Hayatını pembe bir rüyanın içinde yaşamaktadır. Zor durumda olmak, fakirlik ve yoksulluk nedir tam olarak anlamaz.

Ecem Atalay kimdir?

25 Mart 1998 İzmir doğumludur. Eğitimini Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Medya İletişim Bölümü’nü başarı ile bitirerek elde etmiştir.

Ardından özel oyunculuk dersleri alarak kendini geliştirmiştir. Saim Güveloğlu‘ndan temel oyunculuk dersleri almıştır. Yasemin Özbudun Ajansı‘na bağlıdır. Burada çeşitli eğitimler almaya devam etmektedir.

İlk profesyonel dizi oyunculuğu tecrübesini 2019 yılında 4N1K: Yeni Başlangıçlar dizisinde Deniz karakterini oynayarak elde etmiştir. Sonrasın Gençliğim Eyvah dizisinde 6 bölüm boyunca Leyla Yıldız rolünü canlandırmıştı.

Son zamanlarda Sol Yanım dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Eda rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Ecem Atalay Dizileri

  • Sol Yanım
  • Gençliğim Eyvah
  • 4N1K: Yeni Başlangıçlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz