Ana Sayfa Oyuncular Sol Yanım Biricik Kimdir? Cemre Baysel Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Sol Yanım Biricik Kimdir? Cemre Baysel Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Başarılı oyuncu Sol Yanım dizisinde Biricik kimdir ve canlandıran Cemre Baysel eşi, sevgilisi, boyu, dizileri, nereli ve yaşı gibi bilgiler.

Sevilen oyuncunun daha önce hangi projelerde yer aldığını veya özel hayatı ile ilgili bazı özet bilgileri öğrenmek isterseniz hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Ayrıca dizi içinde nasıl bir karakter olduğunu, dizide neleri etkilediği ile alakalı çeşitli ipuçları da görebilirsiniz. İyi keyifler!

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Sol Yanım Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Sol Yanım dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Sol Yanım Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Sol Yanım Biricik Kimdir?

Canlandıran:Cemre Baysel
Yaşı:5 Şubat 1999
Nereli:İzmir
Kilosu:54 kg
Boyu:1.66 m
Sevgilisi, Eşi:

Biricik ciddi anlamda Selim’e saplantılıdır. Selim’i elde edene kadar asla durmayacaktır. Küçük yaşlarından beri neyi isterse onu elde etmiştir. Şimdi sıra Selim’dedir.

Hayatı zenginlik içinde geçen bir kızdır. Şımarık ve kendini beğenmiş biridir. Bunun yanında çok da güzeldir. Ancak amacı diğer erkekler ya da birilerine kendini beğendirmek değildir. Kendi kendisini beğenmesi yeterlidir. Kolay kolay da beğenen bir tip değildir.

Selim’i çekici ve değerli görmektedir. Selim’i beğenmiştir. Hem varlıklı olması hem de yakışıklı olması bir artı olarak görülmektedir. Ancak Biricik’in gözü parada değildir. Gerçek anlamda Selim’e aşık olmuştur.

Ne var ki bu platonik aşk kesinlikle ağır bir tutkuya oradan da takıntıya dönüşmüştür. Serra’yı ilk gördüğü günden beri sevmemiştir. Değersiz bir çöp parçası olarak görmektedir.

Cemre Baysel kimdir?

5 Şubat 1999 İzmir doğumludur. Eğitimini Buca Işılay Saygın Güzel Sanatlar Lisesi Resim Bölümü’nü bitirdikten sonra Ege Üniversitesi Resim Öğretmenliği Bölümü’ne girmiştir. Küçük yaşlarından beri resim ile ilgilenmektedir.

Üniversite dönemlerinde modellik yapmıştır. Oldukça güzel bir oyuncudur, aynı zamanda resim konusunda da oldukça başarılıdır.

İlk profesyonel dizi oyunculuğu deneyimini 2014 yılında Yeşil Deniz dizisinde Gonca Makasçı rolünü 7 bölüm oynayarak elde etmiştir. Sonrasında İsimsizler dizisinde Gülperi karakterine hayat vermişti.

Payitaht Abdülhamid dizisinde ise 18 bölüm Firuze karakterini oynayarak iyiden iyiye tanınan bir oyuncu haline gelmiştir. Ayrıca yer aldığı diziler sayesinde oyunculuk yeteneğini de hatırı sayılır biçimde geliştirmiştir.

Sonrasında Elimi Bırakma dizisinde Melis Çelen olarak 43 bölüm izlemiştik. Ramo dizisinde ise Fatoş karakterini oynamıştı.

Son zamanlarda Sol Yanım dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Biricik rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Cemre Baysel Dizileri

  • Sol Yanım
  • Ramo
  • Elimi Bırakma
  • Payitaht Abdülhamid
  • İsimsizler
  • Yeşil Deniz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz