Ana Sayfa Oyuncular Sol Yanım Burak Kimdir? Emre Bey Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Sol Yanım Burak Kimdir? Emre Bey Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Başarılı oyuncu Sol Yanım dizisinde Burak kimdir ve canlandıran Emre Bey eşi, sevgilisi, boyu, dizileri, nereli ve yaşı gibi bilgiler.

Sevilen oyuncunun daha önce hangi projelerde yer aldığını veya özel hayatı ile ilgili bazı özet bilgileri öğrenmek isterseniz hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Ayrıca dizi içinde nasıl bir karakter olduğunu, dizide neleri etkilediği ile alakalı çeşitli ipuçları da görebilirsiniz. İyi keyifler!

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Sol Yanım Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Sol Yanım dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Sol Yanım Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Sol Yanım Burak Kimdir?

Canlandıran:Emre Bey
Yaşı:9 Mayıs 1997
Nereli:İstanbul
Kilosu:78 kg
Boyu:1.78 m
Sevgilisi, Eşi:

Selim’in yakın arkadaşıdır. Moda ikonu olarak üniversite sınırları içerisinde beğenilen ve sevilen biridir. Yakışıklı ve atletik vücudu ile çoğu kızı etkilemeyi başarır.

Serra’yı ilk gördüğünde ondan hoşlanmış ve Serra’yı elde etmek istemiştir. Bir süre sonra Serra’yı elde edemeyeceğini anlayınca yönünü Biricik’e çevirmiştir. Biricik de okulun en güzel kızlarından biridir.

Kendini beğenmiş ve bencil bir yapısı vardır. Gelecekte nasıl problemlere yol açabilir şimdilik belli değildir. Ancak düşünceleri pek de iyi değildir.

Emre Bey kimdir?

9 Mayıs 1997 İstanbul doğumludur. Eğitimini Craft Oyunculuk Atölyesi’nde almıştır. Burada temel oyunculuk, kameraönü oyunculuk ve diksiyon dersleri ile kendini iyice geliştirmiştir.

İlk profesyonel dizi oyunculuğu tecrübesini 2015 yılında Aşk Zamanı isimli dizide Can karakteri ile elde etmiştir. Sonrasında Şehrin Melekleri dizisinde görmüştük. Adı Efsane dizisinde ise Kıvanç karakterine 29 bölüm hayat vererek gözler önünde oldu.

Elimi Bırakma dizisinde ise Arda Çelen karakteri olarak görmüştük. Burada 59 bölüm oynamıştır. Böylelikle oyunculuk alanında profesyonel tecrübeleri de elde etmiş oldu.

Son zamanlarda Sol Yanım dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Burak rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Emre Bey Dizileri

  • Sol Yanım
  • Elimi Bırakma
  • Adı Efsane
  • Şehrin Melekleri
  • Aşk Zamanı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz