Ana Sayfa Oyuncular Sol Yanım İhsan Kimdir? Cansel Elçin Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Sol Yanım İhsan Kimdir? Cansel Elçin Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Başarılı oyuncu Sol Yanım dizisinde İhsan kimdir ve canlandıran Cansel Elçin eşi, sevgilisi, boyu, dizileri, nereli ve yaşı gibi bilgiler.

Sevilen oyuncunun daha önce hangi projelerde yer aldığını veya özel hayatı ile ilgili bazı özet bilgileri öğrenmek isterseniz hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Ayrıca dizi içinde nasıl bir karakter olduğunu, dizide neleri etkilediği ile alakalı çeşitli ipuçları da görebilirsiniz. İyi keyifler!

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Sol Yanım Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Sol Yanım dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Sol Yanım Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Sol Yanım İhsan Kimdir?

Canlandıran:Cansel Elçin
Yaşı:20 Eylül 1973
Nereli:İzmir
Kilosu:74 kg
Boyu:1.83 m
Sevgilisi, Eşi:Zeynep Tuğçe Bayat

İhsan Kutlusoy gerçek bir liderdir. Hayattaki bakış açısı kesinlikle başarıyı hedef almaktadır. Oldukça başarılı ve zeki bir iş adamı olarak birçok iş alanında öncülük etmiştir.

Eşi vefat ettikten bir süre sonra Asena ile evlenmiştir. Asena’yı sevmektedir. İşleri ile o kadar çok ilgilenmektedir ki Asena’nın gerçek yüzünü bir türlü anlayamamıştır. Oğlu Selim’i çok sevmektedir.

Onun da başarılı biri olmasını istemektedir. Hayatta bir hedefi olan ve birçok kız ile takılmaktan ziyade normal bir ilişki yaşayan biri olmasını istemektedir.

Ancak işleri ile çok alakadar olduğundan dolayı ne oğlu ile ne de eşi ile düzgün bir şekilde ilgilenmemiştir. Onları gerçekten anlamamıştır.

Cansel Elçin kimdir?

20 Eylül 1973 İzmir doğumludur. İlköğretim ve ortaöğretim eğitimlerini Paris Lycée Racine‘de tamamladı. Sonrasında ekonomi ve sosyal bilimler okudu. Ardından ticaret ile uğraştı.

9 yaşında ailecek Fransa’ya gittiler. 33 yaşında Türkiye’ye geri döndü. Babası oldukça yetenekli bir terzi olan Nevzat Elçin, annesi ise Şennur Elçin‘dir. Dinsel Elçin isminde kardeşi vardır.

Ancak bir yandan da akşam kursları ile Ecole Florent Tiyatro Okulu‘na yazıldı. Burada oyunculuk alanında kendini geliştirme kararı aldı. Bir süre hem garsonluk hem de tiyatro oyuncusu olarak geçimini sağladı.

Okulda eğitim görürken Gérard Depardieu, Sophie Marceau ve Isabelle Adjani gibi ünlü isimlerden birçok oyunculuk dersleri aldı. John Strasberg ve Jack Garfein‘den dersler alarak kendini geliştirmeye devam etti. Okulu derece ile bitirdi.

Gösterdiği performanslar çok beğenilince Fransa’nın birçok bölgesinde birçok sefer sahnede yer aldı. Ayrıca çeşitli Fransız film ve reklamlarda boy gösterdi.

Kendisini izlemeye gelen Ferzan Özpetek ile tanıştı. Ardından Tomris Giritlioğlu isimli oldukça değerli yönetmen ile tanışma fırsatı buldu.

İlk profesyonel film oyunculuğu deneyimini Harem Suare isimli filmde 1999 senesinde gazeteci karakteri ile elde etti. Zaten oldukça değerli bir oyuncu olarak kendini ispatlamıştı ve sırada projelerde yer almak vardı.

Birçok Fransız filmde yer aldı ve bazı Fransız dizilerde kendini gösterebildi. Türkiye’deki ilk deneyimi ise Kırık Kanatlar dizisi olmuştu. Burada Cemal karakterine hayat veriyordu.

Ardından Türkiye’de parlamasını sağlayan yapım ise Hatırla Sevgilisi dizisinde Ahmet karakterini oynaması ile oldu. Gönülçelen dizisinde Murat karakterini 56 bölüm canlandırdı. Kötü Yol dizisinde ise Kenan olarak görmüştük.

Senkron dizisi ile anlaşma sağladı. Yakın zamanda Senkron dizisinde ekranlarda görebileceğiz.

Son zamanlarda Sol Yanım dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada İhsan rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Cansel Elçin Dizileri

 • Sol Yanım
 • Senkron
 • Ağlama Anne
 • Dayan Yüreğim
 • Eve Dönüş
 • Kötü Yol
 • Yalancı Bahar
 • Gönülçelen
 • Cennetin Çocukları
 • Hatırla Sevgili
 • Kırık Kanatlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz