Ana Sayfa Oyuncu Kadrosu Teşkilat Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Teşkilat Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Teşkilat dizisinin yönetmeni, Teşkilat yapımcısı ve Teşkilat senaristi açıklandı! Bizi hangi isimler karşılıyor? Daha önce hangi projelerde görmüştük?

Teşkilat ile ilgili haberler geldikçe sizlere sunmaya devam ediyoruz. Sıradaki haberimizde dizinin yönetim ekibinde geçen isimlere birlikte bakacağız.

Teşkilat hangi kanalda? Dizi için düşünülen kanal TRT 1 olduğu görülmekte.

 

Teşkilat Yönetmeni

Efsane yönetmen Yağız Alp Akaydın ismi karşımıza çıkıyor. Kendisi daha önce Ramo, Söz, Gülperi ve Muhteşem Yüzyıl dizilerinden yönetmen olmuştu.

Oldukça yetenekli ve tecrübeli bir yönetmen ile anlaşılması insanı heyecanlandırıyor. Yönetmenlik hayatından önce 18’den fazla projede yardımcı yönetmen olarak çalıştı.

Ayrıca Kötü Çocuk isimli 2017 filminde hem senarist hem de yönetmen olarak çalıştı.

 

Teşkilat Yapımcısı

Yapımcı şirket Tims & B Productions oldu. Söz, Şeref Sözü, Gülperi, Leke ve Maraşlı dizilerinin yapımcısı olarak karşımıza çıkmışlardır.

Dev yapımcı şirketin genel olarak yer aldığı birçok proje oldukça iyi izlenme oranlarına sahip olmaktadır. Şeref Sözü dizisi 4. bölümde reyting sorunları nedeni ile ekranlara veda etmek zorunda kalmıştı.

Yönetici yapımcı ve diğer yapımcılar şu an için duyurulmadı. Haber alıp derhal sizlere sunacağız.

 

Teşkilat Senaristi

Dizinin senarist kadrosu Ethem Özışık ve ekibi tarafından oluşuyor. Kendisi daha önce 8’den fazla profesyonel projede senarist olarak yer aldı. Genel itibari ile 2012 yılından bu zamana kadar senaryo yazarıdır.

Yer aldığı projelerden ilki Sudan Bıkmış Balıklar 2012 dizisi olmuştu. Sonrasında Poyraz Karayel dizisinde 82 bölüm 2015-2017 arasında senarist olarak bulunmuştu. Söz dizisinde 84 bölüm ve Yarım Kalan Aşklar dizisinde 8 bölüm senarist kadrodaydı.

 

Son zamanlarda da Maraşlı dizisinin senaristi olmuştu. Maraşlı dizisi ile Teşkilat dizisi aynı döneme denk gelmektedir. Bu sebeple umuyoruz ki senaryolarda bir sorun ortaya çıkmaz. Ethem Özışık ve ekibi Teşkilat dizisinin senaristleri oldular. Ekibi açıklanır açıklanmaz sizlere sunacağız.

 

Dizinin yönetim kadrosunu kabaca görmüş olduk. Bu insanların daha önce hangi yapımlarda yer aldığına özet anlamda bakmış olduk. Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu arada Teşkilat dizisi tüm oyuncuları hakkında güzel bir liste görmek isterseniz bu yazımıza davetlisiniz: Teşkilat Tam Oyuncu Listesi

5 YORUMLAR

  1. EFSANE YÖNETMEN, Dev yapımcı şirket, PÖH PÖH.. tanıtıma bak. PARA ile tanıtım böyle mi oluyor. PR desem ysapımcı şirket bile böyle cıvık cıvık dalkavukluk yapmaz Kim yazdı gercekten. İlk okul mezunu 18 yasında birii desem yok o bile yaomaz utanır. BİRAZ YAHU BİRAZ TARAFSIZ OLUN, YAGDANLIK OLMAYIN. YUH.. desem tesekkur ederişniz iltifat diye.. neyse ya..kime yazıyırum..

  2. Bu film çok ama çok amatör özellikle oyuncuların canlandırdıkları karakterler uygun değil fazla izleneceğini tahmin etmiyorum yani heyecan vermiyor, yaşlıların Anadolu’da bir düğünde çıkardıkları oyun kadar bile heyecan vermiyor vesselam

  3. Evet dizi bir şekilde kurgudan ibaret ama en azından Bu konuda bilgili ve deneyimli kişilerin fikirleri alınıp senaryonun yazılması iyi olacaktı.Çünkü çekilen dizi neticede bir Türk istihbarat görevlilerini canlandırıyor. Oyuncular böyle acemice yazılmış senaryolarla biz izleyici kitlesinin hadi ya buda olur mu ? Bu kadar basit bir olayı profesyonel bir istihbarat görevlisi nasıl düşünemez gibi yorumlarla izleyici mantığını ve zekasıyla oynayan anlayış ve bununla beraber dizi bölümlerini uzatma adına düşman olarak gösterilen baş karakterleri öldürmemek adına çaba harcanması dizinin kalitesini düşürmektedir.Dizi böyle giderse kısa zamanda reyting düşüşü yaşayacağını ve final yapacağını düşünmekteyim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz