Ana Sayfa Oyuncular Sol Yanım Nilgün Kimdir? Esra Bezen Bilgin Yaşı, Boyu

Sol Yanım Nilgün Kimdir? Esra Bezen Bilgin Yaşı, Boyu

Başarılı oyuncu Sol Yanım dizisinde Nilgün kimdir ve canlandıran Esra Bezen Bilgin eşi, boyu, dizileri, nereli ve yaşı gibi bilgiler.

Sevilen oyuncunun daha önce hangi projelerde yer aldığını veya özel hayatı ile ilgili bazı özet bilgileri öğrenmek isterseniz hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Ayrıca dizi içinde nasıl bir karakter olduğunu, dizide neleri etkilediği ile alakalı çeşitli ipuçları da görebilirsiniz. İyi keyifler!

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Sol Yanım Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Sol Yanım dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Sol Yanım Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Sol Yanım Nilgün Kimdir?

Canlandıran:Esra Bezen Bilgin
Yaşı:13 Şubat 1973
Nereli:Ankara
Kilosu:55 kg
Boyu:1.64 m
Sevgilisi, Eşi:Mehmet Ergen

Serra’nın ve Yiğit’in annesidir. Nilgün, geçmiş ile zar zor idare edebilmetkedir. Hayatını devam ettirebilmesi için ağır sakinleştirici ilaçların etkisine maruz kalmakta.

İlaçları olmadığı zaman üyük üzüntü ve kederin içerisine düşmektedir. Geçmişte yaşadığı derin ve üzüntü dolu olaylar sebebi ile doğru düşünemez duruma gelmiştir.

Kocası, Nilgün’ü ve 2 çocuğunu terk edip kaçmıştır. Ardından oğlu Yiğit intihar etmiştir. Bu acıların getirdiği keder Nilgün’ü zamanla mahvetmiştir.

Maddi olarak hiçbir şeyi kalmamıştır. Kendisi de çalışabilecek durumda değildir. Kızı Serra, hem çalışıp hem okumaktadır. Evi idare etmektedir. Nilgün gerçek anlamda hayata küsmüştür.

Esra Bezen Bilgin kimdir?

13 Şubat 1973 Ankara doğumludur. Eğitimini Hacettepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nü başarı ile bitirerek elde etmiştir. Üniversite hayatı boyunca tiyatro ve oyunculukla çok yakından ilgilenmiş ve kendini geliştirmiştir.

İlk profesyonel oyunculuk deneyimini 2013 yılında Kusursuzlar filminde Yasemin karakterini oynayarak elde etmiştir. Sonrasında Silsile filminde Merve, Ana Yurdu filminde ise Nesrin karakterini oynamıştı.

Bizim Hikaye dizisi ile Şükran karakterine 14 bölüm hayat vermiştir. Genel anlamda film oyunculuğu yapmıştır. Gelecekte hangi alanda ilerleyeceği konusunda emin değiliz. Ancak dizi projelerinde yer aldığını görmekteyiz.

Son zamanlarda Sol Yanım dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Nilgün rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Esra Bezen Bilgin Dizileri

  • Sol Yanım
  • Bizim Hikaye

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz