Ana Sayfa Oyuncular Sol Yanım Nil Kimdir? Deniz Barut Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Sol Yanım Nil Kimdir? Deniz Barut Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Başarılı oyuncu Sol Yanım dizisinde Nil kimdir ve canlandıran Deniz Barut eşi, sevgilisi, boyu, dizileri, nereli ve yaşı gibi bilgiler.

Sevilen oyuncunun daha önce hangi projelerde yer aldığını veya özel hayatı ile ilgili bazı özet bilgileri öğrenmek isterseniz hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Ayrıca dizi içinde nasıl bir karakter olduğunu, dizide neleri etkilediği ile alakalı çeşitli ipuçları da görebilirsiniz. İyi keyifler!

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Sol Yanım Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Sol Yanım dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Sol Yanım Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Sol Yanım Nil Kimdir?

Canlandıran:Deniz Barut
Yaşı:19 Mart 1983
Nereli:Denizli
Kilosu:56 kg
Boyu:1.75 m
Sevgilisi, Eşi:Halil Şafak Bakkalbaşıoğlu (2005-2019)

Nil, İhsan’ın kızıdır. İhsan ile iyi geçinir bir sıkıntıları genel anlamda yoktur. Ancak İhsan’ın yeni eşi Asena ile iyi geçinenemez. Pek sevdiği de söylenemez. Ancak babasının tercihi Asena yönünde olduğundan dolayı da saygı duymaktyan başka bir şey yapamaz.

Nil’in eşi Onur’dur. Onur ile araları genel anlamda iyidir. Ne var ki bir çocuk sahibi olmayı istemektedirler. Ancak ne yazık ki bu mümkün olmamakta. Bu nedenle tedavi süreci ile tüp bebek yöntemini kullanarak çocuk sahibi olmak istiyorlar.

Nil, Onur’a gerçek manada aşıktır ve çok sevmektedir. Onur ile güzel bir evlilik hayatı sürdürmek için elinden geleni yapacaktır.

Deniz Barut kimdir?

19 Mart 1993 Denizli doğumludur. İlköğretim ve ortaöğretim eğitimlerini Denizli’de almıştır. Lise eğitimini ise İzmir Selma Yiğitalp Lisesi’ni bitirerek elde etmişti.

Üniversite eğitimini tamamlamak için İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi Fotoğraf ve Video Bölümü’nü bitirmiştir. Üniversite döneminde birçok tiyatro oyununa katılmış ve oyunculuk alanına merak salmıştır.

Oyunculuk için Şahika Tekand Studio‘da eğitim görmüştür. Eğitimlerini bir bir yerine getiren başarılı oyuncu için dizilerde yer almaya başlaması ile tecrübe kazanma dönemi başlamış oldu.

İlk profesyonel dizi oyunculuğu tecrübesini 2002 yılında Dadı isimli dizide güzellik yarışması adayı olan bir karaktere hayat vererek elde etmiştir.

Sonrasında Kaybolan Yıllar dizisinde Melek karakterine hayat vermişti. Lale Devri dizisinde ise Azra olarak görmüştük. Kara Para Aşk dizisinde 35 bölüm Pınar karakterini oynamıştı.

Hayatımın Aşkı dizisinde 17 bölüm Eylem karakterine can vererek iyiden iyiye tanınan ve bilinen bir oyuncu haline gelmiştir.

Birçok dizi projesinde güzel rollerde oynaması ve gösterdiği performans beğenilmesi ile tecrübeli oyuncular arasında yer alma fırsatı yakaladı.

Özellikle Avlu dizisinde Melis Ersoy karakterine 34 bölüm hayat vermesi ile çok beğenilmiştir.

Son zamanlarda Sol Yanım dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Nil rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Deniz Barut Dizileri

  • Sol Yanım
  • Hekimoğlu
  • Avlu
  • Hayatımın Aşkı
  • Kara Para Aşk
  • Lale Devri
  • Kaybolan Yıllar
  • Dadı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz