Ana Sayfa Oyuncular Sol Yanım Onur Kimdir? Taner Rumeli Yaşı, Boyu

Sol Yanım Onur Kimdir? Taner Rumeli Yaşı, Boyu

Başarılı oyuncu Sol Yanım dizisinde Onur kimdir ve canlandıran Taner Rumeli eşi, boyu, dizileri, nereli ve yaşı gibi bilgiler.

Sevilen oyuncunun daha önce hangi projelerde yer aldığını veya özel hayatı ile ilgili bazı özet bilgileri öğrenmek isterseniz hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Ayrıca dizi içinde nasıl bir karakter olduğunu, dizide neleri etkilediği ile alakalı çeşitli ipuçları da görebilirsiniz. İyi keyifler!

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Sol Yanım Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Sol Yanım dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Sol Yanım Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Sol Yanım Onur Kimdir?

Canlandıran:Taner Rumeli
Yaşı:8 Nisan 1985
Nereli:Ankara
Kilosu:80 kg
Boyu:1.85 m
Sevgilisi, Eşi:Ceyda Aşık

Onur iyi bir öğretmen olarak Kuzey Üniversitesi’nde çalışmaktadır. Ayrıca üniversitenin sahibi İhsan Kutlusoy’un kızı Nil’in de kocasıdır.

Kendi üniversitesinde okuyan Selim ise Onur’a emanet edilmiş durumda. Onur’un Selim’i düzeltip derslerleri ile ilgilenmesine yönlendirmesi gerekmekte.

Nil ile Onur iyi bir çift olarak karşımıza çıkıyor. Tek sıkıntıları bir çocuk sahibi olamamak. Bu konuyu da tüp bebek tedavsi ile halledebileceklerine güvenmektedirler.

Onur, zeki ve emeği ile bir yerlere gelmeye çalışan bir öğretmen olarak karşımızda. Aynı zamanda da oldukça yakışıklı fiziği ile Nil’in aşık olduğu adamdır.

Taner Rumeli kimdir?

8 Nisan 1985 Ankara doğumludur. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nü başarı ile bitirmiştir. İlk tiyatro deneyimini ise Keşan’lı Ali Destanı ile gerçekleştirmişti.

İlk profesyonel oyunculuk deneyimini Son İstasyon isimli 2010 yapımı filmde Arda karakterine hayat vererek elde etmiştir.

Ardından Nuri isimli 2011 dizisinde Can karakterini oynamıştı. Sonrasında ise Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde Doktor Tarık karakterini 20 bölüm canlandırmıştı.

Anasının Oğlu dizisinde Fırat olarak görmüştük. İnadına Aşk dizisinde ise 32 bölüm boyunca Toprak Barutçu olarak oynamıştı. 2018 yılında ise Kalbimin Sultanı dizisinde Musa Ağa karakterine can vermişti.

Afili Aşk dizisinde Rıza Özkayalı isimli karakteri canlandırması ile iyiden iyiye bilinen ve sevilen bir oyuncu haline gelmiştir. Yer aldığı projelerde gösterdiği performans çokça sevilen oyuncu şimdilerde ise Sol Yanım dizisinde.

Son zamanlarda Sol Yanım dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Onur rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Taner Rumeli Dizileri

  • Sol Yanım
  • Afili Aşk
  • Kalbimin Sultanı
  • İnadına Aşk
  • Anasının Oğlu
  • Öyle Bir Geçer Zaman Ki
  • Nuri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz