Ana Sayfa Oyuncular Survivor 2020 Nisa Kimdir? Nisa Bölükbaşı Yaşı, Sevgilisi

Survivor 2020 Nisa Kimdir? Nisa Bölükbaşı Yaşı, Sevgilisi

Başarılı yarışmacı Survivor 2020 yarışmasında Nisa kimdir ve Nisa Bölükbaşı sevgilisi, boyu, dizileri, nereli ve yaşı gibi bilgiler.

Sevilen yarışmacının daha önce hangi projelerde yer aldığını veya özel hayatı ile ilgili bazı özet bilgileri öğrenmek isterseniz hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Survivor 2020 Nisa Kimdir?

İsmi:Nisa Bölükbaşı
Yaşı:2 Temmuz 1998
Nereli:Çek Cumhuriyeti, Prag
Kilosu:60 kg
Boyu:1.70 m
Sevgilisi, Eşi:Barış Murat Yağcı

Nisa Bölükbaşı kimdir?

2 Temmuz 1998 Çek Cumhuriyeti, Prag doğumludur. Küçük yaşlarından beri yüzme ile ilgilenmektedir. 3 aylık iken annesi ile başlayan yüzme serüveni böylece devam etti.

6 yaşında Çek Cumhuriyeti içindeki bir takım içinde profesyonel olarak yüzmeye başladı. Aynı yıl profesyonel olarak kayak yapmaya başlamıştır. Ancak kayak yapmak için uygun konumda olmadığı için ve eğitimlere katılmak için şartlar elvermediğinden kayak teklifini bıraktı.

8 Yaşında tenis oynamaya başlamıştır. Prag Cibulka Tenis Kulübü‘nde profesyonel olarak tenisçi olmuştur. Ardından voleybol ile ilgilenmeye başlamıştır. Bu uğurda 2018 yılında Çek Cumhuriyeti’nde U20 kategorisinde 2. olmuştur.

2018 yılında mimarlık okumaya karar vermiştir. Bu sebeple voleybolu bırakmıştır. Hobi olarak bisiklet ve paten ile ilgilenmektedir.

Son zamanlarda sosyal medyada Barış Murat Yağcı ile olan ilişkisi ile gündeme gelmektedir.

Son zamanlarda Survivor 2020 yarışma programında kamera karşısına çıkmıştır. Burada kendi ismi olan Nisa Bölükbaşı olarak yarışmaktadır.

Nisa Bölükbaşı Dizileri

  • Survivor 2020

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz