Ana Sayfa Oyuncular Survivor 2020 Barış Kimdir? Barış Murat Yağcı Yaşı, Sevgilisi

Survivor 2020 Barış Kimdir? Barış Murat Yağcı Yaşı, Sevgilisi

Başarılı yarışmacı Survivor 2020 yarışmasında Barış kimdir ve Barış Murat Yağcı sevgilisi, boyu, dizileri, nereli ve yaşı gibi bilgiler.

Sevilen yarışmacının daha önce hangi projelerde yer aldığını veya özel hayatı ile ilgili bazı özet bilgileri öğrenmek isterseniz hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Survivor 2020 Barış Kimdir?

İsmi:Barış Murat Yağcı
Yaşı:21 Ocak 1991
Nereli:İzmir
Kilosu:85 kg
Boyu:1.92 m
Sevgilisi, Eşi:Nisa Bölükbaşı

Barış Murat Yağcı kimdir?

21 Ocak 1991 İzmir doğumludur. Birce Akalay‘ın kuzenidir. Eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü üzerine almıştır. Ardından Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi Bölümü’nü bitirmiştir.

Efes Pilsen Spor Kulübü‘nde 10 yıl boyunca basket oyuncularından biri olmuştur. Ardından çeşitli kulüplerde oynamaya devam etmiştir. Sonrasında ise 2011 Best Model of Turkey yarışmasında 1. olmuştur.

Bu yarışmaya İtalya, Sırbistan, Brezilya, Almanya, Fransa ve Hırvatistan ülkelerinden yarışmacılar katılmıştı.

Model olarak çalışmalarını sürdürdüğü sıralarda oyunculuk eğitimleri de almaktaydı. Bahar Kerimoğlu, Serkan Atar ve Ahmet Kaynak‘tan oyunculuk eğitimleri almıştır.

Selim Akar, menajerliğini üstlenmiştir. İlk profesyonel oyunculuk tecrübesini Kocamın Ailesi filminde Akın karakterini oynayarak elde etmiştir. Burada gösterdiği performansı çok beğenilen oyuncunun bir sonraki projesi ise Kiralık Aşk dizisinde Eymen karakteri oldu.

13 Bölüm kadar Kiralık Aşk dizisinde oynadıktan sonra da Şevkat Yerimdar dizisinde Bora karakterini canlandırdı. Bora karakteri ile 17 bölüm oynamıştır.

2018 yılında çıkan Sosyetik Gelin filminde Demir karakteri ile sevenlerinin karşısına çıkmıştır.

Bu aralar sosyal medyada Nisa Bölükbaşı ile olan ilişkisi ile gündeme gelmektedir.

Son zamanlarda Survivor 2020 yarışma programında kamera karşısına çıkmıştır. Burada kendi ismi olan Barış Murat Yağcı olarak yarışmaktadır.

Barış Murat Yağcı Dizileri

  • Survivor 2020
  • Şevkat Yerimdar
  • Kiralık Aşk

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz