Ana Sayfa Oyuncular Sol Yanım Hülya Kimdir? Aleyna Şen Yaşı, Boyu

Sol Yanım Hülya Kimdir? Aleyna Şen Yaşı, Boyu

Başarılı oyuncu Sol Yanım dizisinde Hülya kimdir ve canlandıran Aleyna Şen eşi, boyu, dizileri, nereli ve yaşı gibi bilgiler.

Sevilen oyuncunun daha önce hangi projelerde yer aldığını veya özel hayatı ile ilgili bazı özet bilgileri öğrenmek isterseniz hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Ayrıca dizi içinde nasıl bir karakter olduğunu, dizide neleri etkilediği ile alakalı çeşitli ipuçları da görebilirsiniz. İyi keyifler!

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Sol Yanım Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Sol Yanım dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Sol Yanım Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Sol Yanım Hülya Kimdir?

Canlandıran:Aleyna Şen
Yaşı:20 Temmuz 1997
Nereli:Denizli
Kilosu:54 kg
Boyu:1.66 m
Sevgilisi, Eşi:Emir Genç

Hülya oldukça güzel ve beğenilen bir kızdır. Selim’e gerçek anlamda vurulmuştur. Selim ile birlikte olmak ve onun ile bir gelecek kurma peşindedir.

Selim’i zar zor ikna edip 3 sefer kendisi ile yemeğe çıkmıştır. Ancak tüm bunlara rağmen Selim halen daha Hülya’yı gördüğünde tanımaz ve hatırlayamaz.

Selim’in aklında yer edemeyen Hülya pes edecek değildir. Selim’i elde etmek için elinden geleni yapacaktır. Selim’i gördüğü zaman çok mutlu ve anlaşılabilir bir insan oluyor ancak Selim’i göremediği günlerde hırçın ve mutsuz.

Aleyna Şen kimdir?

20 Temmuz 1997 Denizli doğumludur. Tam adı Zeynep Aleyna Şen olarak geçmektedir. Eğitimini Bilgi Üniversitesi Görsel İletişim Tasarım Bölümü’nü başarı ile bitirerek elde etmiştir.

Ordu ilinde uzun süre yaşamıştır. Ablası vardır. Bilindiği kadarı ile vücudunda 17 adet dövme vardır. Youtube’da yer alan videoları ile oldukça ünlenmiştir. Ancak sosyal medyada özellikle Instagram’da paylaştığı video ve fotoğrafları ile oldukça sevilen bir fenomen haline gelmiştir.

Kick Boks ile ilgilenmektedir. Atletik bir vücuda sahiptir. Exatlon Challenge yarışması ile ününe ün katmış ve bu yarışmada da elinden gelen performansı göstermiştir.

Exatlon Challenge haricinde ilk profesyonel dizi oyunculuğu deneyimini Sol Yanım dizisinde Hülya karakteirne hayat vererek elde edecektir.

Özel oyunculuk dersleri ile devamlı kendini geliştiren ve elinden geleni yapan azimli bir kişiliğe sahiptir. İnanıyoruz ki dizi setlerinde de oldukça güzel performanslar sergileyecektir.

Son zamanlarda Sol Yanım dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Hülya rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Aleyna Şen Dizileri

  • Sol Yanım
  • Exatlon Challenge

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz