Ana Sayfa Bir Zamanlar Çukurova Bir Zamanlar Çukurova Ümit kimdir? Hande Soral Yaşı, Boyu

Bir Zamanlar Çukurova Ümit kimdir? Hande Soral Yaşı, Boyu

Değerli oyuncu Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Ümit kimdir ve canlandıran Hande Soral yaşı, Hande Soral sevgilisi, Hande Soral boyu, Hande Soral dizileri gibi bilgiler sunduk!

Efsane dizinin oyuncularına yakından bakma fırsatı elde ediyoruz. Kişisel bilgileri ile ilgili bir özet olarak düşünebilirsiniz. Ayrıca bu kişilerin dizide nasıl bir karakteri oynadığına da bakabilirsiniz.

 

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Bir Zamanlar Çukurova Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Bir Zamanlar Çukurova Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

 

Bir Zamanlar Çukurova Ümit Kimdir?

 

Canlandıran: Hande Soral
Yaşı: 2 Şubat 1987
Nereli: Bursa
Kilosu: 54 kg
Boyu: 1.60 m
Eşi / Sevgilisi: İsmail Demirci

 

Ümit karakteri ile ilgili bilgiler oldukça azdır. Kendisi hakkında dürüstlüğü, amacı, bağlantıları ile ilgili bilgiler gelince yazımızı güncel hale getireceğiz. Ancak Ümit karkterine hayat veren Hande Soral‘i aşağıda daha iyi tanıyabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkürler.

 

Hande Soral Kimdir?

2 Şubat 1987 Bursa, İnegöl doğumludur. Eğitimini İnegöl Turgut Alp Anadolu Lisesi’nden sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nü başarı ile bitirerek elde etmiştir.

Doğru zamanda doğru yerde olmanın verdiği şans ile hayatının dönüm noktasını elde eden başarılı oyuncu hakkında bilgi verelim. Kendisi seyirci olarak Komedi Dükkanı’na gitmiştir (2007). Ardından Tolga Çevik sahneyeye davet etmiştir.

 

O sıralarda BKM Mutfak ile görüşmelerde bulunuyordu. İzleyici karşısında gösterdiği performans beğenilince BKM Mutfak ekibinde yer alabilmiş ve çeşitli özel oyunculuk dersleri almıştır.

İlk profesyonel dizi oyunculuğu tecrübesini Küçük Kadınlar dizisi ile elde ettiğini söyleyebiliriz.

 

Küçük Kadınlar dizisinde Armağan rolü ile gösterdiği performans çok sevilen değerli oyuncu burada 26 bölüm ekranlarda görülmüştü.

Ardından özellikle Diriliş: Ertuğrul dizisinde İlbilge Hatun rolü ile 29 bölüm oynayarak oyunculuktaki gelişimini gözler önüne sermiştir.

 

Son zamanlarda Bir Zamanlar Çukurova dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Ümit rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

 

Hande Soral Dizileri

  • Bir Zamanlar Çukurova
  • Diriliş: Ertuğrul
  • İsimsizler
  • Evlat Kokusu
  • Yılanların Öcü
  • Çalıkuşu
  • Böyle Bitmesin
  • Küçük Kadınlar

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz