Ana Sayfa Masumlar Apartmanı Masumlar Apartmanı Çocuk İnci Kimdir?

Masumlar Apartmanı Çocuk İnci Kimdir?

Bu yazıda Masumlar Apartmanı Çocuk İnci kimdir? İnci’nin (Farah Zeybep Abdullah) çocukluğunu canlandıran oyuncu Yasemin Nil Yüksel hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Sevilen oyuncunun daha önce hangi projelerde yer aldığını veya özel hayatı ile ilgili bazı özet bilgileri öğrenmek isterseniz hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Ayrıca dizi içinde nasıl bir karakter olduğunu, dizide neleri etkilediği ile alakalı çeşitli ipuçları da görebilirsiniz. İyi keyifler!

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Masumlar Apartmanı Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Masumlar Apartmanı dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Masumlar Apartmanı Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Masumlar Apartmanı Çocuk İnci Kimdir?

İnci’nin çocukluğunu Yasemin Nil Yüksel canlandırmaktadır. Minik İnci’nin başından geçenleri, çocukluğunda başına gelen olayları bu karakter üzerinden görebileceğiz.

Yasemin Nil Yüksel isimli çocuk oyuncu tarafından İnci’nin küçüklüğüne bakacağız.

Yasemin Nil Yüksel Kimdir?

Minik oyuncumuzun temel bilgileri ne yazık ki şu an için bilinmemektedir. Bu sebeple kendisi hakkında bilgi aldığımızda yazımızı güncelleyeceğimizi belirtelim.

Sestanbul Sanat Akademisi‘nden Açelya Elmas’tan kamera önü oyunculuk eğitimi almıştır.

Wonder Menajerlik bünyesi altındadır. Temel oyunculuk eğitimleri, diksiyon eğitimleri gibi oyunculuk eğitimlerini burada almaktadır. Yaşına göre oldukça iyi bir performans sergileyen minik oyuncu hakkında bilgiler oldukça azdır.

Son zamanlarda Masumlar Apartmanı dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Çocuk İnci rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Yasemin Nil Yüksel Dizileri

  • Masumlar Apartmanı
masumlar apartmanı çocuk inci yasemin nil yüksel
masumlar apartmanı çocuk inci yasemin nil yüksel

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz