Ana Sayfa Oyuncu Kadrosu Türkan Hanımın Konağı Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

Türkan Hanımın Konağı Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

Türkan Hanımın Konağı dizisi tüm oyuncuları,Türkan Hanımın Konağı güncel oyuncu kadrosu hakkında liste hazırladık. Türkan Hanımın Konağı yeni gelen oyuncular, Türkan Hanımın Konağı giden oyuncular detayları.

 

Türkan Hanımın Konağı dizi seti haberleri elimize ulaştıkça biz de sizlere sunmaya devam ediyoruz. Dizide Arzu Yanardağ, Mürşit Ağa Bağ, Ayşen İnci ve Buket Dereoğlu ayrıntıları sevenlerini heyecanlandırmaya yetiyor!

 

Aşağıda liste halinde oyunculara göz gezdirebilirsiniz. Ayrıca isimlerine tıklayarak da dizi içinde nasıl bir rolde olduklarını görebilir, karakteri canlandıran oyuncu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

Türkan Hanımın Konağı dizisi ne zaman? Dizi 14 Eylül 2020 Pazartesi gününden beri hafta içi her gün saat 09:30‘da yayınlanmaya başlamaktadır. Sonrasında yayın saati 09:00‘a alınmıştır. İyi keyifler!

 

Genel Bilgiler  
Tür: Aile, Program
Ülke: Türkiye
Kanal: TRT 1
İlk Bölüm Tarihi: 14 Eylül 2020

 

 

Bu arada dizinin yapımcısı, yönetmeni ve senaristi hakkında özet bilgi edinmek isterseniz tıklayabilirsiniz: Türkan Hanımın Konağı Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

 

Türkan Hanımın Konağı Oyuncuları

 

Ayrıntılar için isimlere tıklayınız.  
Arzu Yanardağ (Rabia)
Mürşit Ağa Bağ (Ömer)
Ayşen İnci (Türkan)
Buket Dereoğlu (İdil)
Okan Yiğit (Metehan)
Tuğgül Küçükoğlu (Zehra)
Sevgi Temel (Berna)
Hasan Demirtaş (Cem)
Günce Mutlu (Gökçe)
Münibe Millet (Nurhayat)
Kenan Ciniviz (Orhan)
Seyhan Taşdemir (Güliz)

 

 

Türkan Hanımın Konağı Konusu

Dizi içinde program, program içinde dizi söz konusu. Hem oldukça sıcak ve geniş bir ailenin gündelik hayatını konu alan diziyi izliyoruz hem de yine günlük hayatta herkesin dikkatini çekecek konuları işleyen programlar görüyoruz.

 

Her hafta farklı bir konu ele alınıyor. Hafta boyunca bir uzman tarafından bilgilendiriliyoruz. Yeri geliyor o hafta bir şarkıcı geliyor. Bazen de o hafta bir doktor geliyor ve çeşitli gündelik bilgileri veriyor.

 

Uzmanların anlattıklarının dışında bir de yemek tarifi bölümü var. Her sabah çıkan bu dizide bir de yemek tarifi alıp yeni şeyler öğreniyoruz.

 

Dizideki karakterler ile gülüyoruz, onlar ile birlikte kederleniyoruz. Dizi için gündelik hayat devam ederken her hafta yeni yüzleri de görerek canlılık korunmuş oluyor.

 

 

Türkan Hanımın Konağı  Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=HPB8Dxen_zo
 

Türkan Hanımın Konağı oyuncuları hakkında yorumlarınızı hepimizle paylaşabilirsiniz!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz