Ana Sayfa Oyuncular Sol Yanım Pınar Kimdir? Ergül Miray Şahin Yaşı, Boyu

Sol Yanım Pınar Kimdir? Ergül Miray Şahin Yaşı, Boyu

Başarılı oyuncu Sol Yanım dizisinde Pınar kimdir ve canlandıran Ergül Miray Şahin eşi, boyu, dizileri, nereli ve yaşı gibi bilgiler.

Sevilen oyuncunun daha önce hangi projelerde yer aldığını veya özel hayatı ile ilgili bazı özet bilgileri öğrenmek isterseniz hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Ayrıca dizi içinde nasıl bir karakter olduğunu, dizide neleri etkilediği ile alakalı çeşitli ipuçları da görebilirsiniz. İyi keyifler!

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Sol Yanım Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Sol Yanım dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Sol Yanım Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Sol Yanım Pınar Kimdir?

Canlandıran:Ergül Miray Şahin
Yaşı:1989
Nereli:İstanbul
Kilosu:55 kg
Boyu:1.70 m
Sevgilisi, Eşi:Emir Genç

Serra’nın iyi arkadaşlarından biridir. Otelde birlikte çalışmaktadırlar. İyi niyetli bir kızdır. Oldukça da güzeldir.

Sosyal medyaya fazla düşkündür. Sosyal medya kurtlarından biridir. Serra’nın bir şeye ihtiyacı olsa yardımcı olmaktan çekinmez. Serra’yı sevmekte ve ona iyi davranmaktadır.

Ergül Miray Şahin kimdir?

1989 İstanbul doğumludur. Aslen Düzceli olan değerli oyuncu eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nı bitirerek elde etmiştir.

Annesi Adige, babası Abhaz. Çerkeş kültürünün hakim olduğu bir ailede büyümüştür.

Genel anlamda 2006 yılından bu yana aktif olarak dizi ve film oyunculuğu içindedir. Birçok tiyatro oyununda yer alarak oyunculuğunu da geliştirmiştir.

İlk profesyonel dizi oyunculuğu tecrübesini 2006 yılında Sev Kardeşim dizisinde Seda karakterini canlandırarak elde etmiştir.

Sonrasında Arka Sıradakiler dizisinde Nuran karakterini 10 bölüm oynamıştır. Muhteşem Yüzyıl dizisinde Zeliha karakteri olarak karşımıza çıkmıştı.

Ötesiz İnsanlar dizisinde Elif Gürel karakterini 72 bölüm oynaması ile oldukça bilinen bir oyuncu haline geldi. Ayrıca Dengi Dengine dizisinde Elif olarak rol almıştı.

Özellikle Vuslat dizisinde Yağmur karakterini 15 bölüm oynaması ile tanınan ve performansı sevilen bir oyuncu haline gelmiştir. Yer aldığı birçok proje bulunmaktadır. Ancak yer aldığı dizileri aşağıda liste halinde görebilirsiniz.

Son zamanlarda Sol Yanım dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Pınar rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Ergül Miray Şahin Dizileri

  • Sol Yanım
  • Vuslat
  • Dengi Dengine
  • Yalaza
  • Sevda Kuşun Kanadında
  • Gamsız Hayat
  • Ötesiz İnsanlar
  • Muhteşem Yüzyıl
  • Arka Sıradakiler
  • Sev Kardeşim

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz