Ana Sayfa Oyuncular Sol Yanım Haydar Kimdir? Haydar Koyel Yaşı, Boyu

Sol Yanım Haydar Kimdir? Haydar Koyel Yaşı, Boyu

Başarılı oyuncu Sol Yanım dizisinde Haydar kimdir ve canlandıran Haydar Koyel eşi, boyu, dizileri, nereli ve yaşı gibi bilgiler.

Sevilen oyuncunun daha önce hangi projelerde yer aldığını veya özel hayatı ile ilgili bazı özet bilgileri öğrenmek isterseniz hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Ayrıca dizi içinde nasıl bir karakter olduğunu, dizide neleri etkilediği ile alakalı çeşitli ipuçları da görebilirsiniz. İyi keyifler!

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Sol Yanım Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Sol Yanım dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Sol Yanım Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Sol Yanım Haydar Kimdir?

Canlandıran:Haydar Koyel
Yaşı:1975
Nereli:İstanbul
Kilosu:78 kg
Boyu:1.85 m
Sevgilisi, Eşi:Evli, bilinmiyor.

Haydar, mahallede Nilgün’e saplantı derecesinde ilgi duyan kötü niyetli biridir. Serra’nın annesi olan Nilgün, Haydar’dan uzak durmak ister. Haydar ile ilgili herhangi bir isteği bulunmaz.

Ancak Haydar hiç de geri adım atacak gibi görünmemektedir. Nilgün’e saplantılı bir düşünce ile yaklaşmaktadır. Kötü niyeti ile insanların üstünde baskı kurmaya çalışmaktadır.

Haydar Koyel kimdir?

1975 İstanbul doğumludur. Eğitimini Kabataş Erkek Lisesi’nden sonra İstanbul Teknik Üniversitesi’ni bitirmiştir. Ardından sahne ve oyunculuk ile ilgilenmiştir. City Literary Institute Performans Sanatları Bölümü’nde oyunculuk eğitimi almıştır.

İlk defa The Government Inspector oyunu ile sahneye çıkmıştır. Gösterdiği performans çokça sevilmiştir. Birçok oyunda yer almıştır ancak bazı bilinenleri The Crucible, Fragile, Aynur Hanım‘ın Bebeği olarak gösterilebilir.

İngilizce ve Romence bilmektedir. Yüzme, voleybol ve masa tenisi ile ilgilenmektedir.

İlk profesyonel dizi oyunculuğu tecrübesini 2013 yılında Man Down dizisinde Amet karakterini canlandırarak elde etmiştir. Ardından kısa filmlerde yer almıştır. Sonrasında ise Payitaht Abdülhamid dizisinde oynamış ve İsimsizler dizisinde Saver karakterine hayat vermişti.

Bozkır dizisinde Sebahattin, Kuzgun dizisinde ise Ayhan olarak görmüştük. Halka dizisinde Ruhi – Yalçın Kumaşçı olarak karşımıza çıkmıştı. Ayrıca EDHO dizisinde Cevat Kepeli olarak rol almıştı.

Son zamanlarda Sol Yanım dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Haydar rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Haydar Koyel Dizileri

  • Sol Yanım
  • Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
  • Halka
  • Kuzgun
  • Bozkır
  • İsimsizler
  • Payitaht Abdülhamid
  • Man Down

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz