Ana Sayfa Oyuncular Sol Yanım Serra Kimdir? Özge Yağız Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Sol Yanım Serra Kimdir? Özge Yağız Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Başarılı oyuncu Sol Yanım dizisinde Serra kimdir ve canlandıran Özge Yağız eşi, sevgilisi, boyu, dizileri, nereli ve yaşı gibi bilgiler.

Sevilen oyuncunun daha önce hangi projelerde yer aldığını veya özel hayatı ile ilgili bazı özet bilgileri öğrenmek isterseniz hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Ayrıca dizi içinde nasıl bir karakter olduğunu, dizide neleri etkilediği ile alakalı çeşitli ipuçları da görebilirsiniz. İyi keyifler!

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Sol Yanım Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Sol Yanım dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Sol Yanım Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Sol Yanım Serra Kimdir?

Canlandıran:Özge Yağız
Yaşı:10 Nisan 1997
Nereli:İstanbul
Kilosu:53 kg
Boyu:1.69 m
Sevgilisi, Eşi:Gökberk Demirci

Serra’nın ailesi zamanında zengindi. Sonrasında iflas ettiler. Bu duruma dayanamayan abisi intihar etti. Babası ise iflas sonrasında kayıplara karıştı. Eşi ve çocuklarını bırakıp kaçtı.

Serra, lüks bir otelde hizmetli olarak çalışmaktadır. Buradan kazandığı para ile ailesine bakmakta hem de harçlığını çıkarmaktadır. Bunun yanında birkaç kez özel bir sebepten dolayı okula limuzin ile gelmesi sebebi ile zengin sanılmaktadır.

Ayrıca okuduğu özel üniversiteyi para ile değil 100% burslu okumaktadır. Zeki ve çalışkan bir kız olmasının yanı sıra aynı zamanda çok da güzeldir. Aynı okulda okuduğu Selim’den etkilenmiştir.

Selim ile bir aşk yaşama düşüncesi onu heyecanlandırmaktadır. Ancak aynı zamanda hem ailesine bakmak ile yükümlü iken hem bir işte çalışırken hem de dersler ile ilgilenmesi gerekirken aşka zaman ayırabileceğinden emin değildir.

Özge Yağız kimdir?

10 Nisan 1997 İstanbul doğumludur. Baba tarafından Sivaslı olarak geçmektedir. Eğitimini Başkent Üniversitesi İletişim Bilimleri Akademisi’ni başarı ile bitirerek elde etmiştir. Oyunculuk ve tiyatro ile yakından ilgilidir.

No: 10 Studios‘ta oyunculuk eğitimleri almıştır. Ardından piyasaki dizilere başvurularda bulunup dizi-film sektörüne giriş yapmıştır.

İlk profesyonel dizi oyunculuğu tecrübesini 2016 yılında Adını Sen Koy dizisinde Zeliha karakteri ile elde etmiştir.

Sonrasında Yemin dizisinde 70 bölüm kadar Reyhan karakterine hayat vererek oyunculuk alanında iyice kendini geliştirmiştir.

Son zamanlarda Sol Yanım dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Serra rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Özge Yağız Dizileri

  • Sol Yanım
  • Yemin
  • Adını Sen Koy

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz