Ana Sayfa Her Yerde Sen Her Yerde Sen Merve Mutlu Kimdir? Deniz Işın Diziler, Boyu

Her Yerde Sen Merve Mutlu Kimdir? Deniz Işın Diziler, Boyu

Her Yerde Sen Merve Mutlu Kimdir?

Deniz Işın‘nın güzel bir şekilde canlandırdığı Her Yerde Sen Merve Mutlu kimdir sorusunu izleyen pek çok hayran sormaya başladı.

Sempatik ve romantik bir hava kattığı kesin, özellikle yüz ifadesi ile izleyicilerin beğenisini topladı. Dizide standart aşk hikayesinden çıkılması gerekiyor, bunun için aşk yasağı gibi farklı olaylar ortaya atıyorlar, fakat bence bir nebze daha farklılaşması lazım.

Eğer isterseniz dizinin diğer oyuncuları hakkında bilgi edinmek için Her Yerde Sen Oyuncu Kadrosu adlı konumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Her Yerde Sen Merve Mutlu Kimdir?

Romantik bir aşkın ortasında ve evliliğin eşiğindedir. Fakat önüne aşk yasağı adlı bir engel çıkar, peki nedir bu? Elbette şirket içerisinde bir kural, biraz komik biraz da sinir bozucu bir kural. Tabi yukarıda bahsettiğim sıradanlıktan çıkma çabası olsa gerek. Yine de ben bu karakterin diziye canlılık getirdiğini düşünüyorum.

Bora ile önüne engel koya Demir Erendil engelini aşmaya çalışır. Fakat, işler biraz çığırından çıkar, çünkü bu engel aşma işi olur kurtulmak. Yani Demir’den kurtulmak ister ve planlar yapmaya başlar. Peki, acaba yasak kalkacak mı?

Bu uğurda arkadaşı Selin Sever ile arası bozulabilir. Çünkü, ondan gizli planlar yapıyor ve bu iki arkadaş arası olmaması gereken bir şey.

Deniz Işın Kimdir? Oynadığı Diziler, Boy, Kilo, Yaş

her-yerde-sen-deniz-isin
Deniz Işın

Yaşı: 28 Mayıs 1992
Boyu: 1.69m
Kilosu: 54kg
Göz Rengi: Yeşil
Eşi-Sevgilisi: Bilinmiyor

28 Mayıs 1992 İzmir doğumludur. Özel oyunculuk eğitimleri almıştır. Dizi dünyasına girme serüveninden önce çeşitli sosyal medya hesaplarından yaptığı rollemeler ile bir fenomen haline geldiğini belirtelim. Bunun yanında ilköğretim, lise, üniversite ve yüksek lisansını hep İzmir’de gerçekleştirmiştir.

Ege Üniversitesi Kimya Bölümü mezunudur. Yüksek lisansını da tamamlayan Deniz Işın, bazı reklam filmlerinde rol almıştır. Bunlar, Gratis ve Coca Cola’dır. Reklam filmlerinin ardından yer aldığı ilk proje Her Yerde Sen dizisi olmuştur. Daha önce oynadığı dizi bulunmamaktadır.

Deniz Işın Oynadığı Diziler:

  • Deniz ilk defa bir yapımda yer almıştır, o da bu dizidir.

Her Yerde Sen Merve Mutlu kimdir konumuzun sonuna geldik, genç oyuncu ilk projesi olmasına rağmen iyi iş çıkarıyor, bakalım gelecekte onu neler bekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz