Ana Sayfa Her Yerde Sen Her Yerde Sen Demir Erendil Kimdir? Furkan Andıç Yaşı, Boy

Her Yerde Sen Demir Erendil Kimdir? Furkan Andıç Yaşı, Boy

Her Yerde Sen Demir Erendil Kimdir?

Genç oyuncu Furkan Andıç‘ın canlandırdığı beğenilen karakter Her Yerde Sen Demir Erendil kimdir sorunu pek çok seyirci arıyor.

Bu konu hakkında ayrıntılı anlatıma geçmeden önce, oyuncunun üstlendiği rolü gayet güzel bir şekilde yerine getirdiğini ve daha iyi yerlere gelebilecek potansiyelinin olduğunu belirtelim. Kimi zaman etkileyici sahnelere tanıklık ediyoruz. Elbette seyirci olarak isteğimiz standart aşk dizisi anlayışından çıkılması.

Her Yerde Sen Demir Erendil Kimdir?

Hayatını kendi kontrol etmek isteyen ve aşktan ziyade başarıya hevesli bir adamdır. Fakat, işler istediği gibi gitmez. Selin’e bir süre sonra tutulacak ve aşık olacaktır.

Demir’in babası oldukça başarılı bir insandır. Bu yüzden onu geçmek ve daha başarılı olmak ister, lakin önünde zorlu bir yol vardır. Bu sıkıntılar yetmezmiş gibi, kendi karakterine biraz ters olan bir kadın ile beraber yaşamak zorunda kalır.

Kuralcı ve iş adamı prensibi ile yaşar, fakat daha farklı ve deli dolu hareket eden bir kadın yani Selin ile beraber yaşamayı ilk zamanlar istemez. Elbette işler tahmin edilmedik bir şekilde gelişir ve kalbi git gide ona yaklaşır.

Sonuç olarak, başarı peşinde koşan başrol oyuncumuz hiç beklemediği bir zamanda deli dolu olan Selin ile karşılaşmasından dolayı hayatı değişmeye başlar.

Furkan Andıç Kimdir? Dizileri, Boyu, Yaşı

her-yerde-sen-furkan-andic-demir-erendil
Furkan Andıç

Yaşı: 4 Nisan 1990
Boyu: 1.90m
Kilosu: 88kg
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Yok

1990 İstanbul doğumludur. Bilgi Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünü okurken Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim ve Tasarım Bölümü’ne yatay geçiş yapmıştır.

Genç oyuncunun yer aldığı projelerden biri olan Umutsuz Ev Kadınları dizisinde Levent rolünü başarı ile canlandırmıştır. Bu, Andıç’ın kariyerinin başlangıcı olarak görülebilir. Ancak asıl adından söz ettirmeyi Kaçak Gelinler adlı dizide canlandırdığı Selim karakteri ile başarmıştır. Bunun ardından ise ATV kanalında yayınlanan Kırgın Çiçekler adlı dizide ise 18 bölüm kadar Gökhan rolünü üstlenmiştir. Genç oyuncu dizilerde başarı ile rol

 Furkan Andıç Dizileri ve Filmleri

  • Kardeş Çocukları
  • Damat Takımı
  • Meryem
  • Tatlı İntikam
  • Kırgın Çiçekler
  • Kaçak Gelinler
  • Umutsuz Ev Kadınları
  • Yağmurdan Kaçarken
  • Adını Feriha Koydum
  • Bir Kurabiye Masalı

Her Yerde Sen Demir Erendil kimdir konumuzun sonuna geldik. Oyuncu git gide daha güzel dizilerde oynamaya başlıyor, önündeki kariyer basamaklarını yavaşça tırmanıyor.

Dizinin diğer oyuncuları hakkında bilgi edinmek isterseniz Her Yerde Sen Oyuncu Kadrosu adlı konumuzu mutlaka ziyaret etmelisiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz