Ana Sayfa Her Yerde Sen Her Yerde Sen Burak Yangel Kimdir? Ali Yağcı Yaşı, Sevgilisi

Her Yerde Sen Burak Yangel Kimdir? Ali Yağcı Yaşı, Sevgilisi

her-yerde-sen-burak-yangel-kimdir-ali-yagci-yasi-sevgilisi
Her Yerde Sen Burak Yangel Kimdir? Ali Yağcı Yaşı, Sevgilisi

Her Yerde Sen dizisinin hırslı proje yöneticisi Burak Yangel kimdir? Karakteri canlandıran Ali Yağcı yaşı, boy, kilosu ve sevgilisi?

Fox Tv‘nin sevilen dizisi Her Yerde Sen zamanla birçok izleyici kitlesini kendine çekmeyi başarmıştır. Yaz Sezon dizileri arasında önemli oranda kitleye hitap etmiştir. Hal böyle olunca normal sezonda da devam edilme kararı alındı.

Her Yerde Sen Oyuncuları tam liste olarak sizler için hazırlamıştık. Dilerseniz buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Şimdi ise sıra bütün oyuncuların karakterlerini tanıtmaya geldi. Hırslı bir proje yöneticisi ile karşı karşıyayız. Hep birlikte daha yakından bakalım.

Her Yerde Sen Burak Yangel Kimdir?

Karakter olarak hırslı ve başarıya her daim aç biridir Burak. Bunun yanında bazı avantajları da bulunmaktadır. Ekrem Bey’in oğlu olması onu bu avantajı kullanmaya itmemiştir. Babasının sahip olduğu şirkette üstlere çıkmak için babasını kullanmadığını belirtelim.

O gerçekten hırslı ve başarıya aç bir insandır. Elinden geleni yapan ve yukarı o şekilde çıkmak isteyen bir insandır. Çalıştığı şirkette Genel Müdür kadrosunda bir fırsat ortaya çıkması üzerine elinden geleni yaparak bu ünvanı almak istemiştir. Kurumun açıklamasının yapılacağı gün, bu ünvanı kendisinin alacağından emindir. Ancak kendisi seçilmemiş, bunun yerine Demir seçilmiştir. Bu duruma kendisi çok şaşırmıştır. Çünkü kendi maharetlerinin bu ünvan için yeterli olduğunu düşünmekteydi.

Şirket içinde Demir ve Selin’in birbiri ile yakınlaşması durumu da Burak’ın Selin’e karşı hisler beslemesine sebep olmuştur. Ancak bellidir ki bunlar tamamen Demir’in Genel Müdür olması dolayısı ile Demir’i rakip olarak görmesinden kaynaklanıyordur. Burak, Demir’i bir numaralı rakibi olarak görmekte ve çok çalışıp, çabalayıp onun önüne geçmek istemekte.

Ali Yağcı Yaşı, Boyu, Kilosu ve Sevgilisi

her-yerde-sen-ali-yagci
Ali Yağcı

Yaşı: 1990
Boyu: 1.83m
Kilosu: 72kg
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Yok

1990 Balıkesir-Ayvalık doğumludur. Küçük yaşlarından bu yana orada büyümüş olan Ali Yağcı, bu memlekette dondurma satan bir işletmede çalışarak iş hayatına giriş yapmıştır. Ardından oyuncu olmaya karar veren yakışıklı oyuncu bunu gerçekleştirebilmek adına İstanbul’a gelmiştir. Özet oyunculuk eğitimleri aldıktan sonra çeşitli reklam filmlerinde oynayarak sahne hayatına giriş yapmıştır.

Genel anlamda daha önce oynadığı diziler neler, hep birlikte bakalım:

  • Seviyor Sevmiyor (Meriç)
  • Adını Sen Koy (Kerem)
  • Erkenci Kuş (Osman)

Bunun yanında Umut Apartmanı filminde Ömer rolünü alarak oyunculuk hayatına giriş yapmıştır. Ayrıca Ali Yağcı bir de Ölümlü isimli kısa filmde yer almıştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz