Ana Sayfa Her Yerde Sen Her Yerde Sen Ayda Akman Kimdir? Aslıhan Malbora Yaşı?

Her Yerde Sen Ayda Akman Kimdir? Aslıhan Malbora Yaşı?

her-yerde-sen-ayda-akman-kimdir-aslihan-malbora-yasi
Her Yerde Sen Ayda Akman Kimdir? Aslıhan Malbora Yaşı?

Her Yerde Sen dizisinin başarılı ve güzeller güzeli mühendisi Ayda Akman kimdir? Aslıhan Malbora yaşı, boyu, kilosu, kaç? Sevgilisi kim?

Fox TV yaza ve yeni sezona müthiş bir giriş yaptı. Birbiri ardına birçok önemli dizi ile gündeme geldi. Yeni dizileri oldukça ilgi çekici kadrolar ile karşımıza çıkıyor. Her Yerde Sen dizisindeki tüm karakterlere birlikte göz gezdirelim.

Ayda Akman karakteri gerçekten de kilit karakterlerden bir tanesidir. Daha yakından tanımak için karakterini öğrenelim. Ardından bu karaktere güzel performansı ile hayat veren Aslıhan Malbora‘yı tanıyalım.

Minik bir hatırlatma, dizinin tüm oyuncularını özet olarak liste halinde paylaştığımız yazımıza ulaşmak için lütfen tıklayınız: Her Yerde Sen Tüm Oyuncular Tam Liste

Her Yerde Sen Ayda Akman Kimdir?

Öncelikle oldukça güzel olduğunu belirtelim. Kendisi de bu güzelliğinin farkında olan bir kadındır. Bunun yanında başarılı bir mühendis olduğunu da söylemeden geçmeyelim. İşlerini hallederken analitik düşünme yeteneği ile ön plana çıkmaktadır. Erkekleri ciddi anlamda iyi tanır.

Tüm numaraları bilir, gözü açık bir kadındır. “Eski stalkçılardan kim kaldı”dır. Bunun yanında manipülasyon ustasıdır. Kısacası tehlikelidir. Selin’in büyük destekçisidir. Selin’le arası iyidir. Ayrıca Selin’in veteriner bir arkadaşı ile (İbo) tanışması Ayda’ya yepyeni duygular hissettirecektir.

Karşı stratejiler uzmanı Ayda gelecek zamanda Selin’e yardımcı olmaya da devam edecektir.

Aslıhan Malbora Yaşı, Boyu, Kilosu, Sevgilisi

her-yerde-sen-aslihan-malbora
Aslıhan Malbora

Yaşı: 1 Mart 1995
Boyu: 1.63m
Kilosu: 52kg
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Metin Temel, Sevgilisi

1 Mart 1995 Afyon doğumludur. Eğitimini Akademi 35.5 Sanat Evi – Oyunculuk alanında almıştır. Tiyatro eğitiminin yanı sıra İstanbul Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği ve Kimya Mühendisliği bölümlerinin de öğrencisidir. Başarılı genç oyuncu bu zamana dek bazı dizilerde yer almıştı.

Aslıhan Malbora daha önce oynadığı diziler listesine birlikte bakalım:

  • Seven Ne Yapmaz (Zeynep)
  • Kalbimin Sultanı (Saliha Sultan)
  • Ağlama Anne (Zeynep)

Önünde uzun bir yol olan genç oyuncu, gösterdiği performanslar üzerine başarı ile ismini duyurmaya devam edecektir. Özellikle Ağlama Anne dizisinde gösterdiği performans sebebi ile tercih edilen bir oyuncu haline gelmiştir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz