Ana Sayfa Haberler Her Yerde Sen Final Kararı Alabilir? Neden Final Yapabilir?

Her Yerde Sen Final Kararı Alabilir? Neden Final Yapabilir?

her-yerde-sen-final-karari-alabilir-neden-final-yapabilir
Her Yerde Sen Final Kararı Alabilir?

Her Yerde Sen dizisi her an final kararı alabilir. Fox TV dizinin sonlanması isteyebilir. Dizinin yapımcısı yayın günü değişikliği önerdi.

Karga Seven Pictures tarafından, yapımcılığını Ömer Özgüner ve Ümmü Burhan‘ın yaptığı Her Yerde Sen dizisi bildiğimiz üzere Fox TV ekranları için Cuma günleri yayınlanmaktadır. Yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar bulunurken senaryo kaleminde ise Deniz Yeşilgün ve Esra Çetek Yılmazer isimlerini görmekteyiz.

Oyuncu kadrosunda oldukça sevilen bazı oyunculardan bahsedecek olursak, Furkan Andıç (Demir Erendil), Aybüke Pusat (Selin Sever), Ali Yağcı (Burak Yangel), Aslıhan Malbora (Ayda Akman), Ali Gözüşirin (İbrahim Tunç), Deniz Işın (Merve Mutlu), Ali Barkın (Bora Durul) ve Fatih Özkan (Ferruh Özerdim) gibi isimler yer almaktadır.

Minik bir not, Her Yerde Sen güncel oyuncu listesi ful cast görmek isterseniz güzel bir liste hazırladık. Ulaşmak için lütfen tıklayınız: Her Yerde Sen Tam Oyuncu Kadrosu

Her Yerde Sen Final Kararı Alabilir?

her-yerde-sen-ekip
Her Yerde Sen

Böyle bir sonuca varmamızın temel sebebi elbette reytinglerdeki düşüklükler olacaktır. Son birkaç bölümdür özellikle 15. bölümden sonra Her Yerde Sen dizisinin geriye düşüşünü önlemek mümkün olmadı. Bu şekilde reyting düşüklüğü yaşamaya devam ederse maalesef Fox TV dizinin final yapmasını isteyebilir. Son zamanlarda yalnızca hit diziler oluşturma çabasına giren Fox TV, işi gerçekten sıkı tutmaya devam ediyor.

16. bölüm itibari ile 4.04 reyting değeri alan dizi bunun ardından 4‘ün altına düşerek, 3.68 ve 3.28 gibi büyük farklarla düşmeye devam ediyor. Genel anlamda bunun sebebini bir izleyici gibi düşünüp söylemek gerekirse, maalesef dizinin senaryosu artık tekrara bağlamış bulunuyor. Senaryoda oldukça güzel iyileştirmeler yapılması taraftarı olduğumuzu belirtelim. Dizi yazlık dizi olarak ortaya çıkmıştı. Bunun anlamı 14 hafta yani 14 güzel bölüm ile güzel bir yaz dizisi tadını yakalamaktır. Ancak dizi devam etme kararı aldı. Bu yanında bazı dezavantajları da beraberinde getirmiş oluyor.

Dezavantajlardan bazıları şunlardır, maalesef dizi senaryo anlamında tekrara düşmek zorunda kalacaktır. Elbette senaryonun bir yazlık dizi oluşturacak derinlikte yapılması nedeniyle böyle bir tekrar söz konusudur. Dizi nasıl olsa yazın tuttu deyip işe devam edilir ve senaryoda iyileştirmeler yapılmazsa ne yazık ki böyle sonuçların doğması doğaldır.

Senaryo ve reyting bilgilerini aldıktan sonra Karga Seven Pictures yapımcıları, Fox TV ile görüşerek dizinin Cuma gününden Cumartesi gününe aktarılmasını istemiştir. Bu durum ne yazık ki örnek vermek gerekirse birçok dizide gün değişimine gidildi mi daha kötü sonuçlar doğurmaktadır. Zaten dizinin günü değiştiği ilk hafta insanlar bunu karıştırarak ne zaman çıkacağını bilemeyecekler. Oldukça yüksek reyting düşüşü tekrarlanacak ve önü alınamaz hale gelecektir. Bu sebeple Fox TV, Her Yerde Sen dizisinin fişini daha erken çekecektir. Bu sebeple gün değişikliğini de pek tavsiye ettiğimizi söyleyemeyeceğiz.

Yapılacak en iyi şey senaryoyu giderek daha güzel ve derinliği olan bir konu ile aynı oyuncu kadrosunu kullanarak hatta belki aralarına yeni ve başka karakterler ekleyerek devam ettirmektir.

Her Yerde Sen dizisi veya final olması durumu ile ilgili siz neler düşünüyorsunuz? Ne yapılması lazım, nasıl iyileştirilebilir? Yorumlarınızı hepimiz ile paylaşarak yardımlarınızı sunabilirsiniz 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz