Ana Sayfa Dizi Özetleri Bıçak Sırtı 44. Bölüm Özeti Oku, Son Bölüm Özeti Kanal 7

Bıçak Sırtı 44. Bölüm Özeti Oku, Son Bölüm Özeti Kanal 7

Bıçak Sırtı

Bıçak Sırtı bölüm özeti oku ve neler olduğunu anla, son bölüm özeti okumak ve güncel kalmak için takipte kalınız.

30 Kasım Cumartesi 2019

Lukşi’yle evliliği biten Ragini’yi bundan sonra neler bekliyor?

Bıçak Sırtı 44. Bölüm Özeti

Lukşi Swara ile Sanskar’ın planlarına ortak olur ve Ragini’nin yalanlarını bir bir ortaya çıkarır. Ölü numarası yapan Lukşi Ragini’nin itiraflarını gizli kameralarla kaydeder. Lukşi’nin bir anda ayağa kalktığını gören Ragini şok olur.

Lukşi herkesi eve çağırarak videoyu izletir ve Ragini’nin gerçek yüzünü gösterir. Ragini kimsenin yüzüne bakamazken herkes Swara’dan özür diler. Swara ve Ragini baba evine döner. Artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını anlayan Ragini gözyaşlarına boğulur. Ragini’yi bundan sonra nasıl bir hayat bekliyor?

43. Bölüm Özeti

Lukşi düğün törenine yetişemez ve Swara Sanskar ile evlenir. Swara annesi ve babasının Ragini yüzünden ayrılmasından dolayı çok üzgündür. Ragini’nin her şeyi itiraf etmesi ve gerçeklerin ortaya çıkması için bir plan hazırlar.

Lukşi’yi kaçıran Sanskar Ragini’nin gözünü korkutmak için Lukşi’yi döver. Çaresiz kalan Ragini Swara’dan yardım ister. Fakat Swara ona yardım etmez. Lukşi’nin öldüğünü düşünen Ragini’yi nasıl bir şok bekliyor?

42. Bölüm Özeti

Ragini Sharmishtha’yı kaçırır ve Swara’yla Sanskar evlenmeden serbest bırakmayacağını söyler. Swara annesini kurtarmak için onun bu şartını kabul eder. Lukşi ise Swara hakkındaki gerçekleri öğrenir.

Swara ve Sanskar için düğün töreni hazırlanır. Swara bu evliliği bir tek Lukşi’nin durdurabileceğini söyler. Lukşi hastaneden çıkıp düğün gerçekleşmeden engellemeye çalışır. Lukşi Swara ve Sanskar’ın evlenmesine engel olabilecek mi?

Bıçak Sırtı dizisi hafta için 21:30 hafta sonu ise 21:00’da Kanal 7 ekranlarında.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz