Ana Sayfa Her Yerde Sen Her Yerde Sen Oyuncuları, Oyuncu Kadrosu Tüm Liste

Her Yerde Sen Oyuncuları, Oyuncu Kadrosu Tüm Liste

her-yerde-sen-oyunculari-oyuncu-kadrosu-tum-liste
Her Yerde Sen Oyuncuları, Oyuncu Kadrosu Tüm Liste

Her Yerde Sen dizisinin tüm oyuncuları hakkında bir liste hazırladık. Her Yerde Sen Tüm oyuncu kadrosunu ve Her Yerde Sen karakterleri kolay bir şekilde bulunabilir.

Her Cuma Akşam saat 20:00‘de yeni bölümü ile karşımıza çıkmaktadır. Fox TV müthiş dizilerle büyük izleyici kitlelerini kendine çekmeyi başardı. Yeni sezon dizileri ve yaz sezonu için çıkardığı dizileri birlikte götürmektedir. Her Yerde Sen oyuncuları yetenekleri ile almış olduğu güçle yoluna devam ediyor. Her Yerde Sen dizisi oyuncularına birlikte bakalım.

Okuyucularımıza zorluk çıkarmamak adına en başta liste olarak oyuncuları verdikten sonra meraklısına oyuncular hakkında da özet bilgiler sunacağız.

 

Her Yerde Sen oyuncuları, tüm liste için aşağıya bir göz atmanız yeterli olacaktır. Ayrıca tüm oyuncuların oynadığı karakterleri de diziturkiye.com adresinde paylaştığımızı da belirtelim. Ulaşmak için minik bir arama gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır.

Dizinin Youtube sayfasını takip etmeyi unutmayınız. Yeni bölüm ve fragmanlar için müthiş bir kaynak olacaktır. Ulaşmak için tıklayınız.

 

Her Yerde Sen Oyuncu Kadrosu

 • Furkan Andıç (Demir Erendil)
 • Aybüke Pusat (Selin Sever)
 • Ali Yağcı (Burak Yangel)
 • Aslıhan Malbora (Ayda Akman)
 • Ali Gözüşirin (İbrahim Tunç)
 • Deniz Işın (Merve Mutlu)
 • Ali Barkın (Bora Durul)
 • Fatih Özkan (Ferruh Özerdim)
 • Cem Cücenoğlu (Muharrem Usta)
 • Ayfer Tokatlı (Azmiye Boşgeçmez)
 • Ayşe Tunaboylu (Leyla Günbakan)
 • Binnur Şerbetçioğlu (Firuze Günbakan)
 • Aziz Caner İnan (Vedat Ayhan)
 • Beste Kökdemir (Eylül)

 

Her Yerde Sen Oyuncuları

 

Furkan Andıç (Demir Erendil)

her-yerde-sen-furkan-andic-demir-erendil
Furkan Andıç

Yaşı: 4 Nisan 1990
Boyu: 1.90m
Kilosu: 88kg
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Yok

1990 İstanbul doğumludur. Bilgi Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünü okurken Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim ve Tasarım Bölümü’ne yatay geçiş yapmıştır.

Genç oyuncunun yer aldığı projelerden biri olan Umutsuz Ev Kadınları dizisinde Levent rolünü başarı ile canlandırmıştır. Bu, Andıç’ın kariyerinin başlangıcı olarak görülebilir. Ancak asıl adından söz ettirmeyi Kaçak Gelinler adlı dizide canlandırdığı Selim karakteri ile başarmıştır. Bunun ardından ise ATV kanalında yayınlanan Kırgın Çiçekler adlı dizide ise 18 bölüm kadar Gökhan rolünü üstlenmiştir. Genç oyuncu dizilerde başarı ile rol canlandırmaya devam ediyor.

 

Aybüke Pusat (Selin Sever)

aybuke-pusat-her-yerde-sen-1
Aybüke Pusat

Yaşı: 20 Mayıs 1995
Boyu: 1.72m
Kilosu: 50kg
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Yok

20 Mayıs 1995 Ankara doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Bale Bölümü’nden mezun olmuştur. Şu anda ikinci üniversitesi olan Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü okumaya devam etmektedir. Dans ve piyano eğitimi alan Pusat bir süre meslek olarak balerin olmayı tercih etmiştir.

Balerin olarak La Bayadere, Diana Et Faction ve Fındıkkıran projelerinde yer almıştır. Bu gösterilerde güzel başarı sergilemiştir. Aybüke Pusat’ın ilk olarak gündemde konuşulmasını sağlayan durum ise 15 Mayıs 2014 tarihinde Elidor Miss Turkeyyarışmasında 3. gelmesi olmuştur. Güzel oyuncu bu başarı sayesinde adından söz ettirmiştir. Dizi yapımcıları Pusat ile iletişime geçip birçok anlaşma ile karşısına çıkmıştır.

Önceki projeleri hakkında değinmeye devam edilirse; Söz dizisinde Bahar karakterine hayat veren Pusat, Şahin Tepesi dizisinde de Verda rolünü canlandırmıştı. Genç oyuncu bu projelerde gösterdiği başarı ile bir izleyici kitlesi sahibi olmuş ve beğenilmişti.

 

Ali Yağcı (Burak Yangel)

her-yerde-sen-ali-yagci
Ali Yağcı

Yaşı: 1990
Boyu: 1.83m
Kilosu: 72kg
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Yok

1990 Balıkesir-Ayvalık doğumludur. Küçük yaşlarından bu yana orada büyümüş olan Ali Yağcı, bu memlekette dondurma satan bir işletmede çalışarak iş hayatına giriş yapmıştır. Ardından oyuncu olmaya karar veren yakışıklı oyuncu bunu gerçekleştirebilmek adına İstanbul’a gelmiştir. Özet oyunculuk eğitimleri aldıktan sonra çeşitli reklam filmlerinde oynayarak sahne hayatına giriş yapmıştır.

Genel anlamda daha önce oynadığı diziler neler, hep birlikte bakalım:

 • Seviyor Sevmiyor (Meriç)
 • Adını Sen Koy (Kerem)
 • Erkenci Kuş (Osman)

Bunun yanında Umut Apartmanı filminde Ömer rolünü alarak oyunculuk hayatına giriş yapmıştır. Ayrıca Ali Yağcı bir de Ölümlü isimli kısa filmde yer almıştı.

 

Aslıhan Malbora (Ayda Akman)

her-yerde-sen-aslihan-malbora
Aslıhan Malbora

Yaşı: 1 Mart 1995
Boyu: 1.63m
Kilosu: 52kg
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Metin Temel, Sevgilisi

1 Mart 1995 Afyon doğumludur. Eğitimini Akademi 35.5 Sanat Evi – Oyunculuk alanında almıştır. Tiyatro eğitiminin yanı sıra İstanbul Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği ve Kimya Mühendisliği bölümlerinin de öğrencisidir. Başarılı genç oyuncu bu zamana dek bazı dizilerde yer almıştı.

Aslıhan Malbora daha önce oynadığı diziler listesine birlikte bakalım:

 • Seven Ne Yapmaz (Zeynep)
 • Kalbimin Sultanı (Saliha Sultan)
 • Ağlama Anne (Zeynep)

Önünde uzun bir yol olan genç oyuncu, gösterdiği performanslar üzerine başarı ile ismini duyurmaya devam edecektir.

 

Ali Gözüşirin (İbrahim Tunç)

her-yerde-sen-ali-gozusirin
Ali Gözüşirin

Yaşı: 27 Ocak 1995
Boyu: 1.88m
Kilosu: 73kg
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Bilinmiyor

27 Ocak 1995 İstanbul doğumludur. Haylaz bir çocukluk döneminin ardından ilköğretim ve lise zamanında tiyatroya ilgi duymuştur. Fakat üniversite tercih döneminde bölüm tercihinde bulunurken İstanbul Gelişim Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Meseleler Bölümü’nü tercih etmiştir. Bölümü okur iken mankenlik ve modellik alanında ilgisini keşfetmiştir. Bazı defilelerde mankenlik yaparak podyumda yürümüştür. Çeşitli kliplerde modellik de yapmıştır. Bunların ardından da özel oyunculuk eğitimi alarak sahnelerde bulunmak istemiştir.

Ali Gözüşirin daha önce hangi dizilerde oynadı hep birlikte inceleyelim:

 • Ufak Tefek Cinayetler

Daha önce ismini Türk Dizileri arasında yalnızca Ufak Tefek Cinayetler dizisinde duyduğumuz genç oyuncunun sonraki durağı Her Yerde Sen dizisi olmuştur. Gelecekte birçok projede yer alacağını düşündüğümüz Ali Gözüşirin’e başarılar dileriz.

 

Deniz Işın (Merve Mutlu)

her-yerde-sen-deniz-isin
Deniz Işın

Yaşı: 28 Mayıs 1992
Boyu: 1.69m
Kilosu: 54kg
Göz Rengi: Yeşil
Eşi-Sevgilisi: Bilinmiyor

28 Mayıs 1992 İzmir doğumludur. Özel oyunculuk eğitimleri almıştır. Dizi dünyasına girme serüveninden önce çeşitli sosyal medya hesaplarından yaptığı rollemeler ile bir fenomen haline geldiğini belirtelim. Bunun yanında ilköğretim, lise, üniversite ve yüksek lisansını hep İzmir’de gerçekleştirmiştir.

Ege Üniversitesi Kimya Bölümü mezunudur. Yüksek lisansını da tamamlayan Deniz Işın, bazı reklam filmlerinde rol almıştır. Bunlar, Gratis ve Coca Cola’dır. Reklam filmlerinin ardından yer aldığı ilk proje Her Yerde Sen dizisi olmuştur. Daha önce oynadığı dizi bulunmamaktadır.

 

Ali Barkın (Bora Durul)

her-yerde-sen-ali-barkin
Ali Barkın

Yaşı: 3 Ocak 1985
Boyu: 1.74m
Kilosu: 75kg
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Bilinmiyor

3 Ocak 1985 Ankara doğumludur. Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTU) İnşaat Mühendisliği Bölümü mezunudur. Daha önce bazı dizi, kısa film ve film projelerinde yer almıştır. Özel oyunculuk eğitimleri aldıktan sonra bu projelerde kendini göstererek dizi-film dünyasına giriş yapmıştır.

Ali Barkın daha önce oynadığı diziler listesine birlikte bakalım:

 • Deniz Yıldızı (Kerem)
 • Şefkat Tepe (Onbaşı)
 • Hayat Devam Ediyor (Bekir Bakırcı)
 • Eski Hikaye (Pamir)
 • Yeşil Deniz (Eskici Emin)
 • No: 309
 • Klavye Delikanlıları (Bayram)
 • Bozkır (Avukat)

Ali Barkın Türkiye’de büyük izleyici kitlesini kazanmış Ayla filminde de Pepe Muharrem rolünü canlandırmıştır.

 

Fatih Özkan (Ferruh Özerdim)

her-yerde-sen-fatih-ozkan
Fatih Özkan

Yaşı: 1 Aralık 1982
Boyu:
Kilosu:
Göz Rengi: Yeşil
Eşi-Sevgilisi: Bilinmiyor

Fatih Özkan, 1 Aralık 1982 Eskişehir doğumludur. Ankara’da Hacettepe Üniversitesi Sosyoloji bölümünü okurken yandal ile Psikoloji eğitimi almıştır. Ardından 2 yıldan biraz uzun bir süre ilaç sektörü içindeki bir şirkette çalışmıştır. Bu işinden de istifa edip ayrıldıktan sonra oyunculuk dersleri almak isteyerek, Zeliha Berksoy, Vahide Gördüm, Altan Gördüm, Uğur Demirpehlivan ve Işın Feyman gibi önemli isimlerden diksiyon ve oyunculuk eğitimlerini almıştır.

Tüm bu serüvenin ardından oyunculuk dünyasına girişi Arka Sokaklar dizisi ile gerçekleştirmiştir. Fatih Özkan daha önce oynadığı diziler listesine birlikte bakalım:

 • Ezel
 • Muhteşem Yüzyıl: Kösem (Kasım Ağa)

Deliha, Görümce, Ustalar Alemi gibi filmlerde de yer alan başarılı oyuncuyu gelecek günlerde birçok projede göreceğimizi düşünüyoruz.

 

Cem Cücenoğlu (Muharrem Usta)

her-yerde-sen-cem-cucenoglu
Cem Cücenoğlu

Yaşı: 7 Nisan 1976
Boyu:
Kilosu:
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Zeynep Eylül Üçer, Eşi

7 Nisan 1976 Ankara doğumludur. Tecrübeli oyuncu, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuvarı Batı Müziği Piyano Bölümü’nü başarı ile bitirmiştir. Uzun yıllar boyunca Türk Dizileri ve Türk Sineması için emek vermiştir. Eşi Pinhani müzik grubunun bas gitaristidir.

Cem Cücenoğlu daha önce hangi dizilerde oynadı bir göz gezdirelim:

 • Arka Sokaklar
 • Dürüye’nin Güğümleri (Bayram)
 • Hostanlı Kalaylı Saray (Az Sonra)
 • Poyraz Karayel (Taşkafa)
 • Ege’nin Hamsisi (Bekir)

 

Ayfer Tokatlı (Azmiye Boşgeçmez)

her-yerde-sen-ayfer-tokatli
Ayfer Tokatlı

Yaşı: 5 Eylül 1988
Boyu: 1.58m
Kilosu: 49kg
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Yok

5 Eylül 1988 İstanbul doğumludur. Oyunculuk eğitiminden önce Marmara Üniversitesi Tarih Öğretmenliği Bölümü’nü bitirdiğini belirtelim. Bunun ardına yüksek lisans olarak Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama Bölümü’nü bitirmiştir. Oyunculuk eğitimlerini bu şekilde elde ettikten sonra bazı projelerde yer aldığını görüyoruz.

Ayfer Tokatlı daha önce oynadığı diziler:

 • Baba Candır (Büşra)
 • Kalp Atışı
 • İstanbullu Gelin

Henüz hiçbir film projesinde yer almamıştır. Gelecek zamanlarda dizi dünyasında kendisi daha çok göreceğiz gibi görünüyor.

 

Ayşe Tunaboylu (Leyla Günbakan)

her-yerde-sen-ayse-tunaboylu
Ayşe Tunaboylu

Yaşı: 28 Mart 1962
Boyu: 1.65m
Kilosu:
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Bilinmiyor

28 Mart 1962 İstanbul doğumludur. Kendisi Devlet Tiyatrosu sanatçısıdır. İlk yer aldığı dizi projesi Ruhsar isimli dizi olmuştur. Uzun yıllar boyunca Türk Dizileri ve Filmleri için büyük emekler sarf etmiştir. Başarılı ve tecrübeli bir tiyatro oyuncusu olmasının yanında kendisi aynı zaman dizilerde aranan ve sevilen yüzlerden bir tanesidir.

Ayeş Tunaboylu dizileri, daha önce hangi dizilerde yer aldı birlikte bakalım:

 • Ruhsar
 • Yasemince
 • İkinci Bahar (Tarih Öğretmeni)
 • Çarli İş Başında
 • Aşkım Aşkım
 • Yıldızların Altında
 • Yılan Hikayesi (Güzin)
 • Aliye (Hasibe)
 • Yalan Dünya (Vesile)
 • Yol Arkadaşım (Hamiyet)
 • İffet (Saime)
 • Galip Derviş (Perihan Sokak)
 • Cinayet
 • Yasak (Mehveş Kalfa)
 • Hayat Ağacı
 • Bana Baba Dedi (Safiye)
 • Seni Kimler Aldı (Cemile)
 • Gülizar (Zemzem)
 • Verda

Bunun yanında sayısı belirsiz tiyatro gösterisinde ismi geçmiştir. Ayrıca film dünyasında da birçok karaktere can vermiş değerli bir oyuncudur.

 

Binnur Şerbetçioğlu (Firuze Günbakan)

her-yerde-sen-binnur-serbetcioglu
Binnur Şerbetçioğlu

Yaşı: 29 Temmuz 1960
Boyu: 1.59m
Kilosu: 58kg
Göz Rengi: Yeşil
Eşi-Sevgilisi: Tarık Şerbetçioğlu, Eşi

29 Temmuz 1960 İstanbul doğumludur. Kendisi başarılı ve tecrübeli bir oyuncudur. Eğitimini Ankara Devlet Konservatuvarı bölümünü bitirerek gerçekleştirmiştir. Daha sonra Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler Bölümü’nü de bitirerek bir süre kadrolu bir şekilde Şehir Tiyatroları’nde görev yapmıştır. Birçok dizi ve filmde yer aldığı gibi adedini bilemediğimiz tiyatro oyunlarında da başarı ile ismini geçirmiştir.

 

Binnur Şerbetçioğlu dizileri, daha önce hangi dizilerde yer almıştır birlikte inceleyelim:

 • Yazlıkçılar (Billur)
 • Bizimkiler (Dilek)
 • Ekmek Teknesi (Şelale Hanım)
 • Emret Komutanım
 • Kadın İsterse (Leyla Hanım)
 • Yalancı Yarim (Nesrin)
 • Akasya Durağı (Şükran)
 • Şahane Damat (Kazibe)
 • Masum Değiliz (Zuhal)

Bunların yanında en son “Eyvah Karım” isimli filmde de rol aldığını belirtip devam edelim.

 

Aziz Caner İnan (Vedat Ayhan)

her-yerde-sen-aziz-caner-inan-1
Aziz Caner İnan

Yaşı: 1 Haziran 1985
Boyu:
Kilosu:
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Bilinmiyor

1 Haziran 1985 Rize doğumludur. Tecrübeli oyuncu özellikle son birkaç yılda birçok projede yer alarak ismini duyurmuştur. Kendisi Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama Bölümü Oyunculuk Yüksek Lisansı’nı yapmadan önce Hacettepe Üniversitesi İktisat İngilizce Bölümü’nü başarı ile bitirmişti. Oyunculuk eğitimlerinden sonra özellikle tiyatro oyunlarında birçok görev almıştır.

Genel olarak günümüze değin birçok tiyatro oyununda yer aldıktan sonra reklam oyunculuğu yapmıştır. Ancak son birkaç yıldır büyük bir yükseliş gerçekleştirerek birçok projede yer almayı başarmıştır.

 

Aziz Caner İnan dizileri, daha önce oynadığı dizilere hep birlikte bir göz atalım:

 • Beş Kardeş (Darbukatör Bayram)
 • Bu Şehir Arkandan Gelecek (Bora)
 • Muhteşem Yüzyıl: Kösem (Yusuf)
 • Siyah İnci (Bahadır)
 • Siyah Beyaz Aşk
 • Vatanım Sensin

 

Beste Kökdemir (Eylül)

her-yerde-sen-eylul-beste-kokdemir
Beste Kökdemir

Yaşı: 29 Ağustos 1993
Boyu: 1.69 m
Kilosu: 52 kg
Göz Rengi: Ela
Eşi-Sevgilisi: Bilinmiyor

29 Ağustos 1993 Sinop doğumludur. 2 bölüm bitirmiştir. İlki Haliç Üniversitesi Moda Tasarım Bölümü, diğeri ise İstanbul Bilgi Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi bölümüdür.

Özel oyunculuk dersleri yardımı ile kendini geliştirmeye devam etmektedir. Genç oyuncunun ilk dizi performansı Not Defteri isimli dizide Selin Soral rolü olmuştur.

Ekranlarda tanınmasını sağlayan dizi ise Hayat Şarkısı dizisinde Melisa rolü ile olmuştur. Oyunculuğu beğenilen Beste Kökdemir bundan sonra Türk televizyonlarında boy göstermeye devam etmiştir.

 

Beste Kökdemir dizileri, daha önce oynadığı diziler hakkında bir liste hazırladık:

 • Not Defteri (Selin Soral)
 • Tatlı Küçük Yalancılar (Açelya)
 • Poyraz Karayel (Selin Karaca)
 • Muhteşem Yüzyıl: Kösem (Meleksima)
 • Hayat Şarkısı (Melisa Torunbaş)
 • Kalbimin Sultanı (Bezm-i Alem)

Bunların dışında Taş isimli filmde Suna rolü için performans göstermiştir. Genç oyuncumuza başarılar dileriz.

 

Her Yerde Sen oyuncuları için listemiz burada sona eriyor. Buradaki tüm oyuncular için karakterlerin analizlerini gerçekleştirerek tanıtımlarını yapıyoruz. Merak ettiğiniz her karakter için sitemizde minik bir arama gerçekleştirerek ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz