Ana Sayfa Hercai Hercai Gül Şadoğlu Kimdir? Ebrar Demirbilek Yaşı, Annesi

Hercai Gül Şadoğlu Kimdir? Ebrar Demirbilek Yaşı, Annesi

Hercai Gül Şadoğlu Kimdir?

Ebrar Alya Demirbilek‘in canlandırdığı şirin karakter Hercai Gül Şadoğlu kimdir sorunun ayrıntılı cevabını vermeye başlayalım. Ebrar Demirbilek Yaşı, Ebrar Demirbilek kimdir?

Çok küçük yaşlarda kamera karşına geçen minik, artık kameraya alışmış gibi duruyor, yani oldukça tecrübe edinmeye başladı. Aşağıdaki paragraflarda da yazacağımız üzere pek çok projede ve yapımda yer aldı. Şuanda da rol aldığı bu dizide gayet güzel bir şekilde üstlendiği rolü yerine getiriyor, bu arada şirinliğine diyecek yok.

 

Hercai Gül Şadoğlu Kimdir? Ebrar Demirbilek 

Şadoğlu ailesinin prensesi desek tek kelimede özetlenir sanırım. Bildiğiniz üzere Reyyan‘ın annesi Zehra ailesi için her şeyi yapacak kadar gözü kara ve onları korumak için elinden geleni yapar. Tabi ailenin prensesi Gül için de geçerli bu.

 

Aile kimi zaman zor ve üzücü kimi zaman da mutlu vakitler geçirmektedir. Mücadele ettikleri pek çok durum meydana gelmekte. Özellikle ailenin kızı Reyyan’ın Miran’a gönlünü kaptırması tam bir facia ortamı oluşturdu.

 

Çünkü, Miran’ın kalbi intikam için atan biridir. Elbette Reyyan’ı seviyor, fakat bakalım sevgi mi yoksa intikam mı kazanacak?

Sonuç olarak, Gül evin şirinlik kaynağı ve herkesçe sevilen karakterdir.

 

Ebrar Alya Demirbilek Kimdir? Annesi, Ailesi, Yaşı, Dizileri

 

Ebrar Alya Demirbilek

Minik mi minik, güzel mi güzel küçük kızımız minicikken bile pek çok yapımda bulundu. 7 farklı projede yer alarak neredeyse yani yaşı elverse tecrübeli bir oyuncu olacak.

2013 doğumlu minik kızımız, 2013 yılında Hayat Dediğin dizinde daha 3 aylıkken bebek rolünü üstlenmiş. Elbette ailesinin yönlendirmeleri ile ve aldığı özel eğitimler ile gelişmekte. Bakalım ilerleyen günlerde hangi projelerde yer alacak. Mavi gözleri ve sarı saçları ile çok şirin bir kız, bu yüzden pek çok yapımda daha yer alacaktır.

Annesi görmüş olduğunuz üzere sağ taraftaki hanımefendidir. Soldaki ise babasıdır. Yani şirin kızımızın çekirdek ailesi fotoğraftaki gibidir.

 

Ebrar Alya Demirbilek Dizileri ve Filmleri:

  • Meleklerin Aşkı
  • Hürkuş: Göklerdeki Kahraman
  • Klavye Delikanlıları
  • Sen Benimsin
  • Yalan Dünya
  • Hayat Dedigin

 

Böylelikle Hercai Gül Şadoğlu kimdir konumuzun sonuna gelmiş bulunmaktayız. Küçük kızımız ile ilgili epey bir bilgi verdik.

 

Eğer dizinin diğer oyuncuları hakkında bilgi edinmek isterseniz, Hercai Oyuncu Kadrosu adlı konumuzu gözden geçirmelisiniz. Tüm karakter hakkında detaylı bilgiler paylaşıldı, ayrıca dizinin kategorisine sitemizden ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz