Ana Sayfa Hercai Hercai Yaren Şadoğlu Kimdir? İlay Erkök Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Hercai Yaren Şadoğlu Kimdir? İlay Erkök Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Hercai dizisinin ikiyüzlü ve kıskanç karakteri Yaren Şadoğlu kimdir? Karaktere, performansı ile hayat veren İlay Erkök yaşı, İlay Erkök boyu, İlay Erkök sevgilisi?

Oldukça güzel bir karakter ancak her şey güzellik ile sınıflandırılamaz. Gel gelelim oldukça da kıskanç olan Yaren Şadoğlu karakterini daha yakından tanıyalım.

 

Oldukça minik bir duyuru, dizinin tüm oyuncu kadrosunu sizler rahatça görebilesiniz diye liste halinde sunduk, görmek isterseniz tıklamanız yeterli: Hercai Tüm Oyuncu Kadrosu

 

Gün geçtikçe daha da çok izlenen Hercai dizisi, meraklı okuyucularımız tarafından aranmaya başladı bile. Tüm karakterleri özet bir şekilde tanıtmaya devam ediyoruz. Lafı fazla uzatmadan Yaren Şadoğlu kimdir bir bakalım:

 

Hercai Yaren Şadoğlu Kimdir? (Hercai Yaren)

Güzel bir yüzü var, gülümsemesi sizi aldatabilir. Ancak bu gülümsemenin ardı oldukça çirkin. Üstünde bir güzellik maskesi ile gezen kıskançlık abidesi biri Yaren. Reyyan’ı ölümüne kıskanmaktadır.

İki yüzlü bir karakter olduğunu açıkça belirtelim. Karakter vasıflarından bir diğeri de kötü biri olmasıdır. Yani yalnızca kıskançlık duygularına kapılıp kenarda bekleyen bir karakter değil. Bir yandan da kuyu kazma işlemleri, bir takım kötülükler için kolları sıvayacak bir tiplemedir. Özellikle de Reyyan’ karşı.

Tüm bu kötü ve kıskanç duyguların yanı sıra Cihan ve Handan’ın kızı olduğunu da söylemeyi unutmayalım.

 

İlay Erkök Yaşı, Kilosu, Boyu, Sevgilisi

hercai-ilay-erkok-yaren-sadoglu
İlay Erkök

Yaşı: 1 Ekim 1993
Boyu: 1.70m
Kilosu: 55kg
Göz Rengi: Mavi
Eşi-Sevgilisi: Yok

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Bu bölüm sayesinde kariyerinde sağlam bir başlangıç yaparak 2013 yılında Güneşi Beklerken dizisinde rol alabildi.

 

1 Ekim 1993 doğumlu genç oyuncu şuanda 25 yaşında ve yaklaşık 10 yapımda yer aldı. Yani oldukça tecrübeli bir hale geldi. İlerleyen yıllarda direkt olarak başrol üstlenebilir, yani geleceği parlak bir genç. Bunun yanında fiziksel özellikleri ile de dikkat çekiyor, bu özellikleri de başrol için gayet uygun.

 

  • Darısı Başımıza (Nur)
  • İlk Öpücük
  • Seni Gidi Seni (Elif)
  • Çetin Ceviz 2 (Ayşen)
  • Hayatımın Aşkı (Sezen)
  • İnadına Aşk (Damla)
  • Güneşi Beklerken (Genç Demet)

 

Bilindiği kadarıyla Keremcem ile bir süre sevgili olmuşlardır, ancak bu kısa beraberlik ayrılık ile sonuçlanmıştı.

 

Şu aralar Hercai dizisinde Yaren Şadoğlu karakterini güzel de bir performans ile canlandırmaktadır. Geleceği parlak oyuncumuza, iyi dileklerimizi sunuyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz