Ana Sayfa Kurşun Kurşun Fahri Önal Kimdir? Cem Kurtoğlu Dizileri, Yaşı, Eşi

Kurşun Fahri Önal Kimdir? Cem Kurtoğlu Dizileri, Yaşı, Eşi

kursun-fahri-onal-kimdir-cem-kurtoglu-dizileri-yasi-esi
Kurşun Fahri Önal Kimdir?

Kurşun dizisi milletvekili Fahri Önal kimdir? Karaktere performansı ile hayat veren Cem Kurtoğlu daha önce oynadığı diziler, yaşı, eşi?

Most Production tarafından Fox TV ekranları için hazırlanan Kurşun dizisi büyük izleyici kitlesine hitap etmeye devam ediyor. Dizinin giderek sevilmesinin sebeplerinden birkaç tanesi elbette senaryosu ve müthiş oyuncu kadrosu olacaktır. Oldukça iyi oyuncu kadrosuna sahip olan dizinin tüm karakterlerini ve oyuncularını tanıtmaya devam ediyoruz. Sıradaki isim Fahri Önal karakteri oldu! Bu karaktere oyunculuğu ile hayat veren isim ise Cem Kurtoğlu!

Minik bir not, Kurşun dizisi tüm oyuncu kadrosu hakkında güncel bir liste hazırladık. Eğer göz gezdirmek isterseniz lütfen tıklayınız: Kurşun Güncel Oyuncu Listesi

Kurşun Fahri Önal Kimdir?

Fahri Önal, dönemin milletvekilidir. Bu sebeple siyasi ilişkileri oldukça kuvvetli ve müthiş bağlantıları bulunmaktadır. Eski Osmanlı ailelerinden gelme Fahri, ailesinin geleneğini sürdürerek ülkenin yönetim kadrosunda bulunmaya devam etmiştir. Hem aile kültürü etkisi ile hem de hırsları ile hareket eden Fahri’nin Serdar isminde bir oğlu olur.

Serdar oldukça sorumsuz bir kişi haline gelir. Zamanla ailesinin gücünün farkına varan Serdar elinden geleni ardına koymayan bir kişilik haline gelir. Hırsları yüksek, ahlaki değerleri zedeli biri olarak karşımıza çıkar.

Hem ailesinin hem de şahıs olarak kendisinin isminin lekelenmesine müsaade etmek istemeyen Fahri Önal duruma göre hareket eder ve başı belada olan Serdar’ı kurtarmak için türlü oyunlara ve birçok pis işe karışmaya yeltenir. Siyasi kimliğinin zarar görmesini istememektedir ve bunun için yasa dışı da olmak üzere birçok dinamikle uğraşmaya hazırdır.

Cem Kurtoğlu (Fahri Önal)

Cem Kurtoğlu

Yaşı: 60
Doğum Tarihi: 1959
Eşi-Sevgilisi: Evli, Bilinmiyor
Instagram Adresi: cemkurtogluu

Ankara Devlet Konservatuvarı mezunudur ve pek çok mecrası olan bir sanatçıdır. Tiyatro, dizi ve film oyunculuğu, seslendirme gibi alanlarda aktif bir şekilde rol almıştır.

Türkiye’de sevilen isimlerden biri haline geldi, çünkü pek çok alana büyük emekler verdi, 1983 yılından bu yana aktif olarak roller almaktadır.

Aldığı eğitimler ve oynadığı roller ile dizideki en tecrübeli isimler arasında yer almakta, aslında Türkiye geneli de bu ifadeyi kullanabiliriz. Kurşun dizisi oyuncu kadrosu gayet iyi isimlerden oluşmakta.

Cem Kurtoğlu Dizileri ve Filmleri

 • Mehmetçik Kut’ül Amare
 • Çiçero
 • Bizi Hatırla
 • Can Feda
 • Dayan Yüreğim
 • Benim Adim Feridun
 • Kod Adı K.O.Z.
 • Galip Derviş
 • Kurşun Bilal
 • Yaprak Dökümü
 • Arka Sokaklar

Fahri Önal‘ın yaptığı davranışları doğru buluyor musunuz? İnsanın elindeki gücü bu şekilde kullanması sizce de zalimce değil mi? Yorum yapmayı unutmayınız 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz