Ana Sayfa Kurşun Kurşun Rıfat Ayaz Kimdir? Bora Akkaş Dizileri, Yaşı, Sevgilisi

Kurşun Rıfat Ayaz Kimdir? Bora Akkaş Dizileri, Yaşı, Sevgilisi

kursun-rifat-ayaz-kimdir-bora-akkas-dizileri-yasi-sevgilisi
Kurşun Rıfat Ayaz Kimdir?

Kurşun dizisi kıskanç karakteri Rıfat Ayaz kimdir? Karaktere performansı ile hayat veren Bora Akkaş dizileri, yaşı, boyu, sevgilisi?

Büyük izleyici kitlesi elde etmesi düşünülen Kurşun dizisi Most Production tarafından Fox TV ekranları için hazırlanıyor. Fox TV, Mucize Doktor gibi Perşembe günlerini kendine bağlamayı başarıyor. Şimdi ise Çarşamba günlerine göz diken kanal müthiş bir senaryo ile karşımıza çıkıyor. Yönetmen koltuğunda Murat Can Oğuz ve Burak Arlıer bulunmakta, senaryo tarafında ise Kerem Deren, Çisil Hazal Tenim ve Ayberk Çinar isimleri bizleri karşılıyor.

Oyuncu kadrosunda Engin Altan DüzyatanBurçin Terzioğlu, Berrak Tüzünataç, ve Sarp Akkaya gibi müthiş isimler yer almakta. Tüm oyuncuları tanıtmak için kolları sıvadık. Sıradaki karakter Rıfat Ayaz! Oyunculuğu ile karaktere can veren Bora Akkaş hakkında da bilgiler vereceğiz.

Minik bir not, başlamadan önce Kurşun dizisi tüm oyuncu listesi güncel bir şekilde hazırladık. Eğer göz gezdirmek isterseniz lütfen tıklayınız: Kurşun Tam Oyuncu Kadrosu

Kurşun Rıfat Ayaz Kimdir?

Bünyamin’in oğlu. İnanılmaz kıskançlık duygularını içinde barındıran Rıfat küçüklüğünden beri Orhan ile beraber büyümüştür. Rıfat dayak yerken Orhan gelip onu kurtarmıştır. İçinde büyük kıskançlık ve kin besleyen Rıfat, sırf babası Bünyamin onu sevsin ve yaptığı işi takdir etsin diye her şeyi yapacak gücü kendisinde buluyor. Bu birilerine acı çektirmek ve zulüm etmek olsa bile. Sonunda babası onu takdir edecekse önemli değildir.

Her zaman Orhan ile yarıştırıldı. Orhan başarılı oldu Rıfat başarısız oldu. Rıfat’a başarısız etiketi takıldı ve o noktadan sonra Rıfat hep geri planda kaldı. Elinden geleni yaptı ancak bu çırpınışlar da öne geçmesine yardımcı olmadı. Bazen yaptığı plan ve program uymadı bazen her şey iyi gitse de kader izin vermedi. Sanki geride kalmaya mahkum bir insanmış gibi hissetti.

Baba sevgisi olmadan büyümesi ve devamlı bir yarış içerisinde bulunması sebebi ile gaddar bir insan halini aldı. Sevdiği şeyler elbette var. Hatta Orhan’ı sevmekte ancak yine de Orhan, kendisinin en büyük rakibi olarak karşısına ikide bir çıkmaktadır.

Bora Akkaş (Rıfat Ayaz)

Bora Akkaş

Yaşı: 29
Doğum Tarihi: 12/10/1990
Boyu: 178 CM
Kilosu: 71 KG
Eşi-Sevgilisi: Seda Türkmen, Eşi
Instagram Adresi: boraakkas

Bulunduğu şehirlerdeki tiyatrolardan eğitimini tamamlamıştır. Eğitimden ziyade sempatik tavrı ve bazı unutulmaz karakterleri canlandırdığı için artık o pek çok dizinin aranan isimi.

Şahsen rahat tavrı her zaman hoşuma gitmiştir, yani diziyi daha izlenebilir bir hale getiriyor. Tabi son zamanda biraz daha ciddi rollere tanıklık ediyoruz. Özellikle Zekai karakteri beni oldukça güldürmüştü, halen unutmam.

29 yaşında olmasına rağmen 34 farklı projede yer aldı ve artık tecrübeli biri haline geldi. Bakalım bundan sonra hangi projelerde yer alacak. Gördüğünüz üzere Kurşun oyuncuları gayet kariyerli ve tecrübeli.

Bora Akkaş Dizileri ve Filmleri

  • Dengi Dengine
  • Hürkuş: Göklerdeki Kahraman
  • Poyraz Karayel: Küresel Sermaye
  • Aslan Ailem
  • Ay Lav Yu Tuu
  • Dayan Yüreğim
  • Geniş Aile 2
  • Kocan Kadar Konuş
  • Annemin Yarası
  • Öğrenci İşleri

Rıfat‘ın yaptığı işleri haklı buluyor musunuz? Bora Akkaş sizce de bu role çok uygun gitmemiş mi? Güzel performans gösteriyor. Düşüncelerinizi yorum olarak yazmayı unutmayınız 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz