Ana Sayfa Kurşun Kurşun Feraye Kargı Kimdir? Seda Akman Dizileri, Yaşı

Kurşun Feraye Kargı Kimdir? Seda Akman Dizileri, Yaşı

kursun-feraye-kargi-kimdir-seda-akman-dizileri-yasi
Kurşun Feraye Kargı Kimdir?

Kurşun dizisinde İstanbul’un Boğası, Nuri Kargı’nın eşi Feraye Kargı kimdir? Oyunculuğu ile karaktere hayat veren Seda Akman dizileri.

Kurşun dizisi Most Production tarafından Fox TV ekranları için hazırlanmakta. Yönetmen koltuğunda Murat Can Oğuz ve Burak Arlıer isimleri bulunurken, senaryo kaleminde ise Kerem Deren, Çisil Hazal Tenim ve Ayberk Çinar karşımıza çıkıyor. Oldukça ilgi çekici senaryosu ve muhteşem oyuncu kadrosu ile karşımıza çıkan dizide, şimdi tanıtacağımız karakter Feraye Kargı! Bu karaktere hayat veren isim ise Seda Akman oldu!

Minik bir not, dizinin tüm karakterlerini sizler için güncel liste halinde paylaşmaktayız. Listeye göz gezdirmek için lütfen tıklayınız: Kurşun Tüm Oyuncuları

Kurşun Feraye Kargı Kimdir?

Feraye hanım eski assolist. Tehlikeli bir kadın. İçten pazarlıklı ve birçok şeyi hesaba katan ve İstanbul’un Boğası, Nuri Kargı’nın ikinci eşidir. Bildiğimiz üzere Nuri ilk eşini ve kızı Leyla’yı ortada bırakıp terk etmiştir. Ardından evlendiği kişi assolist Feraye olmuştur.

Feraye aslına bakarsanız pek bir şeye karışmıyormuş gibi görünse de Nuri’yi yöneten kişi olarak belirtilmelidir. Elini hiç ayırmaz üzerinden. Nuri de Feraye’yi çok sevmektedir. Boğa’nın arkasındaki karanlık el olarak karşımıza çıkmaktadır.

Assolist Feraye hiç yokluk nedir bilmemiş. Keder nedir, dert nedir çekmemiş bir kadındır. Devamlı bir şeylerden sıyrılmayı başarmış ve kendine refah bir ortam hazırlamıştır. Kısaca işini bilen bir kadındır. Feraye sevgili Nuri’ye ara ara müthiş sesi ile sanat müziği ziyafeti verir. Ancak bu durum Feraye’nin aslında acı çeken veya zorda kalan bir kadın olduğu yanılgısına ulaştırmasın. Söylediği şarkılarda dert veya keder olabilir ancak Feraye dert nedir bilmeyen bir kadındır.

Seda Akman (Feraye Kargı)

Seda Akman

Yaşı: 41
Doğum Tarihi: 13/01/1978
Boyu: 170 CM
Kilosu: 54 KG
Eşi-Sevgilisi: Bilinmiyor
Instagram Adresi: seda_akman_official

Aldığı kurslar ile oyunculuk eğitimi tamamlamış ve güzelliği ile yıllarca ön plana çıkmıştır. Ankara Bilkent Üniversitesi’inde kurs olarak diksiyon ve oyunculuk eğitimleri aldı, böylelikle kariyerinde yeni bir sayfa açılmış oldu.

Fotoğrafa baktığınız zaman çok tanıdık bir sima ile karşılaşıyoruz. Çünkü, kendisi 27 farklı yapımda rol alarak gayet başarılı bir kariyeri var.

Aşk dizilerinde gayet etkin bir rolü var ve 41 yaşında olmasına rağmen söz yerinde pek çok gençten daha iyi duruyor. Bakalım ilerleyen zamanlarda hangi dizilerde rol alacak.

Seda Akman Dizileri

  • Adı: Zehra
  • Kalp Atışı
  • Arada
  • Bu Şehir Arkandan Gelecek
  • Aşk ve Mavi
  • Gecenin Kraliçesi
  • Sen Benimsin
  • Fatih
  • Eve Düşen Yıldırım

Tehlikeli kadın, Feraye Kargı hakkında ne düşünüyorsunuz? Cidden de işini bilen bir kadın ve ipe sapa gelmez Nuri‘yi rahatça yönetmekte. Yorum yapmayı unutmayınız 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz