Ana Sayfa Kurşun Kurşun Boğa Nuri Kargı Kimdir? Kürşat Alnıaçık Dizileri, Yaşı

Kurşun Boğa Nuri Kargı Kimdir? Kürşat Alnıaçık Dizileri, Yaşı

kursun-boga-nuri-kargi-kimdir-kursat-alniacik-dizileri-yasi
Kurşun Boğa Nuri Kargı Kimdir?

Kurşun dizisi İstanbul’un Boğası ve yeraltı dünyasının babası Nuri Kargı kimdir? Performansı ile karaktere hayat veren isim Kürşat Alnıaçık.

Most Production yapımı Fox TV için hazırlanan Kurşun dizisi giderek daha da popüler olmaya başladı. Hal böyle olunca seyirciler de büyük bir merak içerisine girdi. Oyuncuları ve oynadıkları karakter hakkında daha fazla bilgi arayan meraklı okuyucularımıza yardımcı olmak istedik. Sıradaki oyuncumuz Nuri Kargı oldu! Nam-ı diğer İstanbul’un Boğası, yeraltı dünyasının babası.

Oyuncular arasında Engin Altan DüzyatanBurçin Terzioğlu, Berrak Tüzünataç, Sarp Akkaya gibi ünlü isimler bir arada bulunmakta. Gerçekten insan heyecanlanmadan edemiyor. Bunun yanında Yönetmen koltuğunda Murat Can Oğuz ve Burak Arlıer bulunurken, senaryo tarafında ise Kerem Deren, Çisil Hazal Tenim ve Ayberk Çinar karşımıza çıkıyor.

Minik bir not, Kurşun dizi tam oyuncu listesi hazırladık. Eğer göz gezdirmek isterseniz lütfen tıklayınız: Kurşun Güncel Oyuncu Kadrosu

Kurşun Boğa Nuri Kargı Kimdir?

Oldukça tehlikeli bir adamdır. Yıllar önce eşi ve kızını terk edip kendini pis işlere bulaştırmıştır. Bununla birlikte inanılmaz bağlantılar elde ederek ve hayatta kalarak İstanbul’un Boğası namını alıp korkulan biri haline gelmiştir.

Kızı Leyla ile tekrar yollarının kesişmesini sağlayan şey ise Savcı Orhan olacaktır. Birine kinlendiği zaman gözünü kan bürüyor ve onu alt edene kadar hiçbir şekilde rahatlık sunmuyor. Elinden geleni ardına koymayan bir yapısı var.

Yeraltı dünyasının lideri haline gelen Boğa Nuri’nin sözünün üstüne söz söylenmez. Söyledikleri bir emir niteliği taşır ve aslına bakarsanız sinir hastası olduğu dahi söylenebilir. Sevgiden arınmış saf bir nefrete dönüşmüş ruhu ile İstanbul’a gazap yağdırmaya devam etmekte.

Kürşat Alnıaçık (Nuri Kargı)

Kürşat Alnıaçık

Yaşı: 57
Doğum Tarihi: 01/01/1962
Boyu: 178 CM
Kilosu: 75 KG
Eşi-Sevgilisi: Bilinmiyor
Instagram Adresi: kursatalniacik

İki üniversite mezundur, yani kendini sürekli olarak geliştirmiş bir oyuncudur. Bunlar, İstanbul Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü ve Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro bölümüdür. Böylelikle kariyerindeki en önemli adımları atmıştır.

İkinci evliliği olan Gerçek Sağlar ile halen evlidir. Dans eğitimi de almıştır, ayrıca son zamanlarda onu Diriliş Ertuğrul’daki Ural Bey olarak tanıyoruz.

25 farklı projede yer alarak izleyici karşını pek çok değişik roller çıkmıştır. Üstlendiği rolleri gayet iyi bir şekilde yerine yetirdiği için son yıllarda daha aktif ve önemli roller almaya başlamış, aynı bu dizide olduğu gibi.

Kürşat Alnıaçık Dizileri ve Filmleri

  • Nöbet
  • İsimsizler
  • Diriliş Ertuğrul
  • Kara Sevda
  • Kayıp
  • Medcezir
  • Beni Sen Anlat
  • Can
  • Kirpi
  • Gökten Üç Elma Düştü

Boğa Nuri hakkında ne düşünüyorsunuz? Kürşat Alnıaçık oyuncumuz sizce de oldukça iyi bir seçim olmamış mı? Yorum yapmayı unutmayınız 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz